1. 1.
  hiç ilk adımı karşıdan bekleyen erkek olmaması. erkek cinsinin üstün karakterinin bi' tecellisidir. ayhh ben yazmam yhaa o yazsın gibi gerzekçe düşünceler hep kadın cinsinden çıkıyor. kendini ağırdan satmaya çalışmak ucuz olduğunu kabullenmektir aslında. kezolar bu ikilemden çıkamıyorlar. hadi eyv.
  4 ... akvekara
 2. 2.
  Erkek, adam yürür zaten. Kadına yakışmayan bir durum bence. Böyle kalmaları gerekir.
  -2 ... kabuuss
 3. 3.
  benimdir o. kimsenin peşinde kuyruk olup yavşak yavşak yılışamam. gelirse gelir gelmezse güle güle.
  2 ... hastavilla
 4. 4.
  Ben bekliyorum, bildiğim kadarıyla gayette erkekim.
  1 ... yalniz olmiycem dimi
 5. 5.
  eğer ilk adımından karşılık görmezse, ilk o adımı o atsın demese bile kendi kendine beklemeye koyulabilecek erkektir. doğru veya yanlış. ister istemez koyulabilir. ısrar edeni de olabilir. ama ilkten net bir şekilde hayır yanıtı alıp ısrar etmekte yakışmaz. erkeğin çekingen olanı da ilk adımı atmaktan gocunmaz, cesaretlenebilir aslında. amma ve lakin sonunu getirebilir miyim, ya red cevabı alırsam tedirginliği yaşayanlar vardır. tedirginlik yaşanması anlamsız denilebilir çünkü bu da zamanla gayette baya çözülebilecek bir şeydir. çözülmesi de gerekir zaten. yani çokta fazla şey yapmamak lazım. her şey samimiyette bitiyor bu konuda da.
  9 ... en asaletli duygularin adami
 6. 6.
  ilk adımı bırakalım, eğer konu sevgililik ise herhangi bir kadının bana adım dahi atmasını istemem.

  tek gecelik ve fuck buddylik konusunda aynı düşünen kadınlara açığım. gel diyene giderim. çok kolay kandırabilirsiniz. bir parmakla çağırmaya bakar.
  ... j mistyy
 7. 7.
  Ben diyorumdur. Ne de olsa iki tarafta erkek uğraşsın biraz.
  -1 ... banasormabencahilim