1. 11.
    Bilim göreceli bir kavram değil ki. Nesini tartışacaklar?
    1 -1 ... nikimde degil
  2. 12.
    doğru önerme.

geçen iki tane erkek yazar karanlık maddeyle alakalı ana bacı sövmeli tartışma yapıyordu. ciddiyim.

ama kızlar öyle mi? anca birbirlerini ilgi şeysiliği ile suçlayıp o gibi şeyler üzerinden kavga ediyorlar.

hadi bilim konuşmuyorsunuz bari ekonomi, siyaset, tarih konuşun değil mi? o da yok.
    3 -1 ... tomoe the youkai
  3. 13.
    Ne konuşacaklarını size mi soracaklar sipsi e*kekler?!
    3 -1 ... moon tripper
  4. 14.
    Bilinemeyecek durumdur. Şahsen ben erkeklerin sendeletmeye yönelik mesajlarından fırsat buldukça dm'de bilimsel tartışmalar yaptıklarını biliyorum. Zira hiçbir sözlük erkeği ile bilimsel bir tartışmaya giremediğim için özelden kadın taklidi yapıp bu tip tartışmaların tarafı oldum. Ama baktım en son tartışmada 85acup üzerinden görelilik teorisi tartışıyoruz, t cetvelimi alıp sohbeti kestim. işte muhsin ben de böyle bir delikanlıyım.
    2 ... oh muhsin unlu
  5. 15.
    Aslında tam 157 gün önce bilim tartışılmıştı ama yazarların cinsiyetini bilmiyorum, gözden kaçırmışsınız.
    ... bir bilinmeyenli denklem
  6. 16.
    sözlükte bilim mi tartışılıyordu? nerede tartışılıyorsa biz erkekleri de yönlendirin oraya. buralar leş kokuyor.
    1 ... gaddar noyan
  7. 17.
    yanlış önerme.
    geçen gün bu midillici ile taytlı ve tüplü çift yarık deneyi hakkında hararetli hararetli tartışıyorlardı.
    belki ben yanlış anlamış da olabilirim, zira yarık falan derken mevzu başka da olabilir. evet.
    3 -1 ... pillars of creation
  8. 18.
    insanı meraklandıran sorunsaldır. ama şu var ki sözlükte hiç kimse bilim tartışmıyor.

bu on ikinci nesil yazarlar çözmüş işi moruk. akşam akşam güldürdün ha.
    ... robert house
  9. 19.
    Yanlış tespit.

Mesela biz bu hafta kaos teoremini tartışmak üzere buluşucaz bir sözlük kızıyla.
    13 -3 ... darked
  10. 20.
    he sen de atom parçalıyon zaten.
    3 ... he gulum he he de gitsin