1. 1.
    hiç hanım hanımcık, oturmayı kalkmayı nerede ne söyleyeceğini bilen, efendi, edepli adaplı, hanımefendi bi' sözlük kızı olmaması. nerede ilgi orospusu, ağzı bozuk kaldırım çiçeği, beğenilmek için kılıktan kılığa giren, bilgisiz, kültürsüz, cahil, okuduğu kitap sayısı bir elin parmağını geçmeyen, şımarık, kadın erkek ilişkileri hakkında konuşacak hiçbi' şeyi olmayan kezo varsa bu sözlükte. bu leşlerin arasında gel de hanımefendi birini ara. nerede hanım hanımcık kızlar nerede göbeği açık orospu gibi poz vermeyi bi' halt zanneden ulu sözlük kezoları. pehh. hadi eyv.
    5 -15 ... aklakara
  2. 2.
    çok da umrumda olmayan sadece oturmasını kalkmasını iyi bilen kızlar eklesin dediğim durumdur.
    -2 ... kan tutan kasap
  3. 3.
    Eskiden çekilir bir tarafı olan şimdilerde olayı sözlük kadınlarına hakarete kadar getiren hıyar pardon yazar iddiası. Siz dayakla da egitilmezsiniz.
    6 -1 ... ngark
  4. 4.
    namazında niyazında Ayten vardı... sözlüğü ..... Çevirmişti Muhtemelen gerçek yaşamda hanım hanımcıktır.
    1 ... isminiunutanadam
  5. 5.
    Ben bir tane buldum. aydın bir gelecek vaad ediyor.
    Onun teni Yeter teni.
    1 -1 ... promer
  6. 6.
    Gerçekten var öyle bir gerçek diye düşünürken bi hele y*rrama bak hele yazmış. Leş.
    1 -1 ... deep house
  7. 7.
    hanım hanımcık kız yok ki sözlük kızı olsun.
    ... masklavi
  8. 8.
    evet bozuldu çoğu.
    1 ... bir idealistin ta kendisi
  9. 9.
    Ben varım ya.
    ... beyaz baretli mehmet aga
  10. 10.
    ayıp ettiniz.
    (bkz: ben öyle birimiyim)
    1 ... hipotalamusumkayip