bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    halil sezai'nin filmindeki gibi camlara dayanmayla olur. en sonunda adam malafatını çıkarıp 31 çekmeye ba$lar. kadın da $a$ı gözlerle cama sürtünmekten vazgeçip oğlana bakar ve: ''sabri bey ne yapıyorsunuz'' der.

(bkz: bir kadın düşlüyorum/#16118182) istinaden.
    2 -4 ... basak burcu errrkegi
  2. 2.
    incir reçeli filminde olan bir sahne.
    hiç dokunmadan sevişmek
    3 ... iskandinav
  3. 3.
    yaşamadıklarını, hissetmediklerini başkaları da yaşamaz, yaşayamaz, hissedemez sananların rüyasında bile göremeyeceği büyülü sevişmedir.
    3 ... gurur
  4. 4.
    kadın beyninin başarabildiği sevişmedir.
    1 ... prot
  5. 5.
    sanal seks denilen zırvadır.
    1 -1 ... jarrus
  6. 6.
    "bu çok zor aşkım" demektir.

- inçir reçeli.
    1 ... mrtnyc
  7. 7.
    josh hartnett' in başrolünde yer aldığı 40 days 40 nights filminde yer almış aktivite.

hiç dokunmadan sevişmek
    ... unidentified stranger
  8. 8.
    (bkz: cama attırdım rahatladım oh be)
    ... aberystwyth
  9. 9.
    sevgilin yatağa uzanmıştır sen ellerini onun yanına koymuşsundur,o kadar yaklaşırsın ki ona nefesin baskı yapar tenine sonra tüm vücudunu öğrenirsin o şekilde. dokunmamışsındır,öpmemişsindir ama sevişiyorsundur boynundan,bacaklarına kasıklarına kadar her yerinde hissediyordur seni.

tanımı yaptığımıza göre aman diyim gençler zor iştir bu maymun olmayın,av köpeği moduna geçmeyin yaparak tecrübe ister bu işler. *
    ... annemyazarolgeldedi
  10. 10.
    emrah'ın ölesiye sevmek filminde olan bir sahnedir. cam ile öpüşen emrah olunca içi bulanıyor insanın haliyle. kaptırıp camı falan yalıyor, kusma sebebi...
    1 ... storyofeye
kapat