1. 1.
    Mesela ben. Baktım verecek gibi değil, ben yol veririm.
    2 -4 ... nattleite
  2. 16777215.
    bismillah

ehl-i sünnet müslüman erkeği. Zamane kızlarının tüm şeytanlıklarına karşı taviz vermez.
    1 -1 ... hurtas
  3. 0.
    ben değilim. güzel bi kız gördüm mü cıvıtırım, hovardalığım tutar, kimyam değişir.

şaka lan şaka salça oluyorum iste ben de her erkek gibi.
    -1 ... ustumu ortsene anne
  4. 1.
    işte sen dostum, gerçek bir uzman avcısın.
    3 ... mecburi istikamet
  5. 2.
    eğer gerçekten böyle yapıyorsa, gerçekten kaybetmeyecek, kazanacak olan erkektir. ama bu tip konularda kaybetmeyen erkek yoktur dersek. ya biz illa ki cıvıtıyoruz, ya da hiç cıvıtmadığımız için kalitesiz kızlara mı denk geliyoruz nedir, anlamadım. swh.
    8 ... en asaletli duygularin adami
  6. 3.
    hak eden kadına saygıda zerre kusur etmem. dünyanın en naif, en kibar insanı oluveririm. ki çok kadın bu davranışımdan mütevellit takdir eder beni çevremde. ama her kadın da bunu hak etmez. bazısı aptal, yoz ve çekilmez oluyor. dünyanın en layakt ve piç insanı olabilirim onlara. yanlış yapan erkektir. herkese hak ettiğini vermelidir.
    1 -2 ... t i b b
  7. 4.
    Kadinlar agir erkeklerden hoşlanıyorum der ama gider gotu basi oynayan yavsak tiplerin koluna girerler. Ben hayatim boyunca agirbasli bir erkek oldum hicte faydasini gormedim diyebilirim.
    4 ... jetskiyokatskivar
  8. 5.
    stratejik davranıyordur. tabiri caizse üstaddır.
    cıvıtmayarak ince ince işler, duruşu ağır sözü kibardır.
    7 ... mecburi istikamet
  9. 6.
    Hayır sadece önüne gelene yazmasın yeter. bu tip erkektir. Kendine hayatının aşkını seçer o iş orada biter. Geri kalanlar artık bacisidir onun. Bitti.
    5 ... kale3112
  10. 7.
    yinede kaybediyorsun...

ne güzel demiş şair;
    "herkes gider mi?"

sanırım o cem adriandı.
    ... sky dancer