1. 1.
  k*dın cinsinin gavatlıkta master yapması. hiç evleneceği erkeğin bakir olmasını isteyen k*dın yoktur aksine erkek bu konularda tecrübeli olsun isterler. ulan çocuklarının babası olacak adam elin k*dını fonfiklemiş, elin kızlarını conciklemiş, belki parasıyla fahişe gondiklemiş bu kezolar hala daha ya. hadi eyv.
  7 -2 ... aklakara
 2. 2.
  şöyleki eğer siz bakirliginizi acınası bi şekilde kaybettiyseniz emin olun o kız bedenen bakire olsada ruhen asla istediğiniz kıvamda olamayacaktır maalesef. bakire buldum diye sevinen namus fakirlerine sözüm. adam gibi adamlar ve dupduru kalmış kızlar size demedim.
  2 ... bittimiacaba
 3. 3.
  Ben arıyorum mesela.
  1 -1 ... selia
 4. 4.
  Erkekler her halti yiyip normal karşılandığı için kızlar boşuna kürek sallamak istemiyordur. Bakir erkek bulmak imkansız gibi bişey zaten.
  1 -2 ... hanimefendi zuleyha
 5. 5.
  Kızların erkeğin namusuna önem vermeyişini gösterir.Ne demek başkasını hoplatmak efendim?çüklerine kemer bağlamalı bunların.
  ... tsukky
 6. 6.
  Anlaşılmasının bir yolu olmadığı içindir. Eğer çük morarsaydı o zaman erkekte bir güç kalmazdı.
  1 ... fafnir
 7. 7.
  ülkemizdeki erkeklerin büyük bir çoğunluğu geçmişe bakar fakat kadınlar daha çok geleceğe bakarlar. örneğin erkeklerin çoğu zengin bakire olmayandan ziyade fakir bakireyi tercih eder fakat kadınlar bakir olmayan zengini tercih ederler.
  ... strafor kopuk