1. 1.
    k*dın cinsinin gavatlıkta master yapması. hiç evleneceği erkeğin bakir olmasını isteyen k*dın yoktur aksine erkek bu konularda tecrübeli olsun isterler. ulan çocuklarının babası olacak adam elin k*dını fonfiklemiş, elin kızlarını conciklemiş, belki parasıyla fahişe gondiklemiş bu kezolar hala daha ya. hadi eyv.
    8 -2 ... aklakara
  2. 2.
    şöyleki eğer siz bakirliginizi acınası bi şekilde kaybettiyseniz emin olun o kız bedenen bakire olsada ruhen asla istediğiniz kıvamda olamayacaktır maalesef. bakire buldum diye sevinen namus fakirlerine sözüm. adam gibi adamlar ve dupduru kalmış kızlar size demedim.
    4 ... bittimiacaba
  3. 3.
    Erkekler her halti yiyip normal karşılandığı için kızlar boşuna kürek sallamak istemiyordur. Bakir erkek bulmak imkansız gibi bişey zaten.
    1 -3 ... hanimefendi zuleyha
  4. 4.
    Kızların erkeğin namusuna önem vermeyişini gösterir.Ne demek başkasını hoplatmak efendim?çüklerine kemer bağlamalı bunların.
    ... kitsune youkai
  5. 5.
    Anlaşılmasının bir yolu olmadığı içindir. Eğer çük morarsaydı o zaman erkekte bir güç kalmazdı.
    3 ... fafnir
  6. 6.
    ülkemizdeki erkeklerin büyük bir çoğunluğu geçmişe bakar fakat kadınlar daha çok geleceğe bakarlar. örneğin erkeklerin çoğu zengin bakire olmayandan ziyade fakir bakireyi tercih eder fakat kadınlar bakir olmayan zengini tercih ederler.
    1 ... strafor kopuk
  7. 7.
    k*d*n cinsinin ağır gavat olmasından kaynaklıdır. erkek tecrübeli olsun istiyorlar bi' de amk. elin kızını kucağında zıplatmış adamı çocuklarının babası yapmak midesizliktir evet.
    13 -2 ... aklakara
  8. 8.
    gavatlık olabilir.
    ... duygusal masturbator
  9. 9.
    Kim demiş canım?!?
    Erkek dediğin namusuna sahip çıkacak.
    Hem evlenmeden önce başkasını hoplat,hem de gel çocuklarımın babası ol.Yok öyle bir dünya.
    Öff midem bulandı bu.kaşar erkeklerden.*
    12 ... kitsune youkai
  10. 10.
    Doktor raporuyla bakirlik testi olduğunu da öğrendik. Şaka mısınız ya?
    1 -1 ... ktm li aynasiz