1. 1.
  Türk ve türklük adına hiçbir şeyden haberi olmayan cahil cühela, salak, milliyetçi gezinen tiptir. Hepsi bu vatanın evlatları ulan. Mal amk.
  15 -13 ... kobra nejdet
 2. 2.
  hangi akla hizmet ediyor bilinmeyen tiptir. ulan askerlik zorunlu, yeri sen de seçmiyorsun. askerlik belgen gelince bu ateist askerden muaf da demiyorlar. nereye şansına çıkarsa gidiyorsun. hal böyle olunca askerde her türde düşüncede insanlar olmuş oluyor. sanki askerlik kalksa müslümanlar cepheye koşacak ne olur kaldırmayın diye. ikiyüzlü kamiller.
  ateist olup hakkaride allah yok din yalan değip çarpışan kahraman askerimize laf diyemezsiniz.
  siktirin gidin lan!
  pardon biraz sinirlendim de.
  7 -3 ... crux ansata
 3. 2.
  harbiden maldır. adamlar sabahtan akşama kadar klavye başında savaşıyor. haksızlık yapmayın. evet.
  5 -3 ... dedeninkeli
 4. 3.
  Hristiyan, musevi, yahudi ya da ateist bu kavramlarda şehitlik makamı yoktur. Bu kavramlardan herhangi bir asker olabilir. O asker için şehitlik kavramından bahsetmek mümkün değil. Lakin islamı benimsemiş silah arkadaşının şehitlik haklarının hepsine sahiptir. Onun için şehitlik kavramı sadece hak ediş üzerinden anlam kazanabilir.
  2 -1 ... frekans
 5. 4.
  valla ya o zaman neden ateistler genelde sosyalist oluyor? Kürdistan'ı savunan bir materyalist tanımıştım, o solcu bile değildi. tüm ateistler böyle diye konuşacak kadar egosu olanlar ateistlerin çoğunun neden pkklı olduğunu açıklasın. ateislterin en az yarısı sosyalist ve pkklı aq adam çıkmış inançsızlık yayıyor. vatan imandır. burada milliyetçilik empoze etmiyorum. bu vatanın doğasında olan bir şey.
  1 -2 ... do re mi fa ha ha ha
 6. 5.
  Eşek alim olmaz su taşımakla tekkeye, insan adam olmaz gitmek ile Mekke'ye.
  1 ... 5sakin5
 7. 6.
  davar çok memlekette. bunların hiçte azımsanmayacak bir kısmının çocukları ateist ve deist. bizzat tanıdığım insanlar var. ama bu malların haberleri yok. kendileri davar oldukları için insanlar saklamayı seçiyor.
  2 -1 ... napakyanii
 8. 7.
  var tanıdığım. ama açıklayamazsın çevrendekilere. açıklarsan dökerler. dökmelerine izin vermeyip sen onları dökersen bıçaklarlar boğarlar. uzun dönemler kafa ayık gezmedikleri için.
  ... dr mechanic
 9. 8.
  Kurmay kadronun ve subayların çoğunun ateist, deistlerden oluştuğunu bilmeyen tiptir. Bu ordu halktan bağımsız değildir. Aynı halktaki gibi eğitimli kesim ateist, deistken okumamış kesim yani ordudaki uzman cavuşlar inançlıdır. Zaten böyle olması gerekiyor. tamamen din karşıtı değilim. Bir subay harbin dinle, gökten inen melekle değil, akıl ve bilimle kazanacalığının farkındayken bir uzmanında hayatını feda edebilecek kadar inançlı olması gerekiyor.
  3 -2 ... katsura
 10. 9.
  Subayların akpye oyverdiğini sanır enayi.

  Ulan siz ne kadar chpyi karalasanızda türk subayları chpye oy veriyor.
  1 ... gedikpasa