bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    şimdiye kadar hiç kız arkadaşı olmayıp hiç aşık olmamış birisi olarak özetle nasıl bir his olduğunu merak ettiğim konudur.
    11 -3 ... hatake kakashi
  2. 2.
    açsın iskender hastasısın karşında iskender duruyor ama dokunamıyorsun tadamıyorsun kokusunu alıyorsun görüyorsun fakat ulaşamıyorsun bu platonik.

öbürünü adam gibi yaşamadım ki bileyim.
    37 -3 ... ay ve gece
  3. 3.
    ben sokakta yürüyen çiftleri görünce kemal sunal gibi hissediyorum kendimi ekmek koparıp banasım geliyor uzaktan.
    32 ... hatake kakashi
  4. 4.
    sebepsiz yere aşırı mutluysan veya aşırı mutsuzsan muhtemelen aşıksındır.

ayrıca (bkz: aşk psikolojik bir rahatsızlıktır)
    9 ... facebook ile uye ol
  5. 5.
    beşeri aşk yoktur, eğer anlatıldığı kadar güçlü ve muhteşem bir duyguysa sonsuza kadar sürmesi gerekir.
    ama bir gün mumun sönmesi gibi sönüyor nerede o götünü yaladığınız duygu ballandırdığınız hani?

ahh tabi kız erkeğe güvenmiştir erkek her zamanki piçliği yapmıştır sonra taraflar arasında gizli bir şey kalmayınca merak heves hepsi geçip, gitmiştir...

17 16 yaşlarındaki benden kat be kat küçük hatta bu yaşlardan daha da düşük yaştaki kızlar hastane tuvaletinde doğurup, çöpe atıyor, cami avlusuna bırakıyor, medeni dediğiniz avrupa düzeni türk törelerine uyarlanamayınca ağlayan kadın vurup, giden piç erkek de sinsi sinsi gülen taraf oluyor...

ya sana dünya kadar büyük tapular evler de alıp, üstüne yapsa o evlilik cüzdanını almadan kimseye vermeyin ben erkek olarak diyorum erkeklere güvenilmez aşk şairlerin geçim kaynağı olsun diye uydurulmuş duygu aşk yok heves var heveste gelip, geçici zaten...

sonsuza kadar deme...

her neyse erkeklere güven olmaz derken güvenme de demiyorum sırdaşın olsun çünkü kadın gibi çekememezlik haset olmaz erkeklerde ama diyorum ki erkek cinselliği evlenmeden öne sürerse siktiri çekin o insana güven olur mu?

ayrılacak mı cehennemin dibine kadar yolu var şerefsizin...
    sizin namusunuza göz diken evlenince kendi kızına başkasının kızına karısına göz dikmeyeceği ne malum?
    yasak olanın cezbedici olduğu gerçeği göz önüne alınırsa...

biz bunu diyoruz ama özgörlök bö! mödönö önsön böylö ölöyör diye ağız yayan da sizsiniz kadına şiddetin artmasının %50 si kadının erkeğe kendini adaması kötü bir şey mi bu evet karşılık veremeyecek hayvanlara fazla bir iyi niyet göstergesi ezdirmeyin kendinizi çiğnetmeyin namusunuzu...

not: namus gözdedir güzel bakan namusludur...
    12 -1 ... sigaraicmeyencarsitaraftari
  6. 6.
    hani çocukken aile büyüklerinden birinde (dede,anane, babana vs.), içinden gelir isteye isteye yatıya kalırsın da gece saat 11-12 gibi başka evde yatağa girince durduk yere birden bire '' anne! '' diye ağlamaya başlarsın ya? aşık olunanı özlemek öyle bir şeydir. sonra arkasından ağladığın annen kalkar seni eve götürmeye gelir, gecenin bir vakti kapıda anneni görürsün ya? aşık olunanla karşılaştığında öylesine huzurlu öylesine mutlu hissedersin.

ben aşık olduğumda böyle hissettim. başkasını bilmem abi.
    15 ... biladerinho
  7. 7.
    bak şurada iki çift oturuyor. soldaki çift karşı karşıya oturmuş birbirlerine bakıyor. sağdaki çift de yan yana oturmuş aynı yere bakıyor. işte aşk, o yan yana oturup aynı yere bakan kişilerdir.
    10 ... aslolan fenerbahce dir
  8. 8.
    Midende kelebeklerin uçuşması eşliğinde kalbindeki "muhteşemlik" hissi. Yüzündeki anlamsız, saf mutluluk.

Ama merak etmeyin, tam aksini de yaşatıyor bu aşk denilen meret.
    5 ... queen dinleyen adam
  9. 9.
    Karnin acikinca yemek yersin, kalbin acikinca asik olursun. Sonra doyarsin ve hayatina devam edersin.
    3 ... zevce
  10. 10.
    (bkz: bir derdim var bin dermana değişmem)

aşkı anlatamazsın aslında histir ve hisler sözcüklere tam dökülemiyor maalesef.
    yaşadığında anlarsın sayın genç, söyleyeceğim şu ki, beklentilerini ölçme bu yeterli oluyor.
    7 ... leylifer
kapat