1. 1.
    Bugün çaylak olmuş bir yazar dostuma söylediğim samimi bir söz. Gerçeğin ta kendisi ve sistemin dikte ettiği kurallara uyan insan müsveddelerinin asla nail olamayacağı bir mertebenin iz düşümü. Dolgun memeler ve kırılmış kalplerin özlediği...

Çok var bu yazarlardan azizim sözlükte. "Bana dokunmayan yılan bin yaşasın ve beni ölünceye kadar hoplatabilir" mottosunu hayat felsefesi yapmış, anket başlıklarda takılıp mutluyum imajı veren ve kudretli bir yazarın onu hoplatmasını bekleyen yazarları hepimiz biliyoruz.

Ben yabgu olarak çaylak olmamış bir yazarı asla ciddiye almam. Bu gereksizlerin 8 seçim kaybetmiş bir partiye oy vermeye devam eden eziklerden ne farkı var ki? Neyse konumuz bu değil..

Çaylak olmuş bütün yazarlara selam olsun.

freeze you later
    2 -5 ... absolute zero
  2. 2.
    kendimle ilgili bilmediğim, farketmediğim bir özelliğimi daha gün yüzüne çıkardım uludağ sözlük sayesinde.
    teşekkürler sözlük.
    sana minnet borçluyum.
    4 -1 ... the impossible girl
  3. 3.
    neden gizlesin? ayıp mı?
    1 -1 ... liz queen
  4. 4.
    3 hesabımda da hiç çaylak olmadım. Neyi gizledim ki seviciliği gizleyim? Öyle olsam gizlemek saçma olur zaten. Kişisel seçim, tercih.
    1 ... deveran i dem
  5. 5.
    Buyur buradan yak dedirten yine saçma bir 'sözde' tespit. o boş kafalarınızı neden bu tür saçmalıklarla doldurup daha da gereksizleştiriyorsunuz.
    1 ... island
  6. 6.
    sözlüğe ilk geldiğinde herkes, birkaç saatliğine bile olsa, çaylak olduğu için sözlükteki kimsenin gizli eş cinsel olmadığını ifade eden önerme.
    1 ... yazar x
  7. 7.
    çaylak olunca kerhaneye mi götürüyorlar aq.
    3 ... kendimden biliyorum
  8. 8.
    (bkz: gizli eşcinselim)
    1 ... ifyouwannabewithme