bugün

Ben de skandala karışıyorum ama kimse sallayıp ifşa bile etmiyor o kadar eziğim.*
listeye 5 saniyeden fazla bakınca mısır patlatıyorsun.
elit demeyeydi listede bende olurdum elit deyince otomatik eleniyom.
siki göklerde olduğu için hiçbir şey sikine gelememektedir.
elit beyler keklesin.
(bkz: elitlikte yaşa takılanlar)*.
listesi tamamen tarafsız ve adil bir şekilde hazırlanıp kamuoyuna sunulmuş. eee, listeyi hazırlayan t*ng*r b*d*n olur da adaletsizlik söz konusu olabilir mi? pek tabi ki olamaz.

he ufak tefek cambazlıklar yapılmış, listenin ilk iki yazarının bağzı sikendalları ört bas edilmiş olabilir.

tamam, t*ng*r karşıt görüşteki yazarlar ile kavga edip, tartışıp işin sonunda küfür ettiği için kaç kez çaylak oldu bilinmez, diğer arkadaş ise vakti zamanında yine bir tartışma/kavga sonucu ettiği küfürler neticesinde yetkili sıfatı elinden alınarak yazar statüsüne düşürüldü ama olsun, onlar sayılmaz.

listeye girmelerine engel deyil! evet.
ismimin olmadığı liste.

Ne güzel sözlükte açılan hiç bir listede yokum. Hayalet gibi ortada dolaşıyorum, bu güzel birşey.

(bkz: ghost rider)
Yine bir liste.

Şimdi bu listedekilerin hiçbiri hiçbir skandala karışmamış mı?

Komik.
damarlarına basılırsa durum değişebilir.

görsel
Benim de olmam gereken liste.
Elit olduğumuz doğrudur ve fakat kavgaya, skandala karışmıyor oluşumuz ergen olmamamızla daha alakalı bir durum.
“ Ben gelmedim kavga için, benim işim sevgi için " diyoruz.
Tengircim arada iki aktrolle sövüyorum diye mi almadın beni listeye kuzum?

Edit: pardon lan yaş haddimi doldurmadığım için yokmuşum listede. 35 ne abuv! Ölürüm ben 35e kadar.
Şampiyonlar ligi gibi liste olmuş maşallah. Arada ufak çaplı tartışmalara girsem de göte göt dediğim, laf esirgemediğim için sorun yok galiba. Teşekkürler tengir abi. Tşkkrlr uldğ szlk.
t: gerçekte var olmayan yazarlardır.

başlığı açan keltoş kendisini hem elit olarak addetmiş hem de kavgaya karışmadığını beyan etmiş. ulan kel, nerde kavga varsa orda sen varsın. üstelik iftira da atan bir tuhaf yaşam formusun. bir de kadın yazarları güzelce yıkayıp yağlamış. insan biraz utanır lan*
Elitlikte üstüme tanımam. 3. Sırada olmamı esefle kınıyorum.
hiçbir skandalı ortaya çıkmamış yazarlar listesidir.
listede en az 5 kişinin müge anlı'ya konu olacak türden olayını biliyorum amk.

sonra listeyi yazan diyor ki 'alkolikçim senin yapmadığın mevzu kalmadı, rest çekmediğin adam kalmadı.'

şu listenin %70'inden daha masumum amk.
neyse yildizlarin altinda gelir kimin ne bok yediğini anlatır zaten şimdi. *
Nerede hareket orada bereket sözünü şiar edinmiş bir kimse olarak pek de yer alamayacağım bir liste. Kod adımız vukuat olup hergün hır çıkartmasak da pek efendi olduğumuz söylenemez. Şahsen doğarken hastane karışmış kordon bile boynumuza dolanmış morcivert doğmuşuz, neredeyse doğarken mevta olup az kalsın ölüyormuşuz. O yüzden mecburen müdahil olduğumuz ortam biraz hafiften ırgalanmalı ve karışmalı ki meydanın şanından nasibimiz olsun hayırlısıyla. Denizler bile dalgalanmadan durulmaz demiş atalar. Yine de allah onulmaz kavgalardan ağır suçlardan yüz kızartan skandallardan cümlesini de bizi de muhafaza etsin. Tatsız tuzsuz acısız hayat boş.

(bkz: hatasız kul olmaz)
sözlüğün en overrated kulübü.
bu liste içinde swinger'ından tut, gizli kapaklı eşini aldatana kadar, aynı anda 3 sözlük kişisine yürüyenine kadar bildiklerim var.
ama bizim adımız çıkmış bir kere amk. bunlar böyle elit, ponçik takılırken bize üvey evlat muamelesi yapıyorlar.
halbuki bekar, alfa, ekmeğinde bi adamız. gizli kapaklı takılmıyoruz diye böyle oluyor galiba.
Mesela ben.
Kendi halinde yazan birisi.
vuku bulmadı henüz bende de.
Birazcık beynini kullanmak da elitlik oldu.

Normal yazardır.
olgun, sabırhah yazarlardır. feleğin çemberinden çoktan geçmiştirler. takdir edilesi insanlardır. zaten bir insana verilecek en güzel cevap; cevap vermemektir bazen. muhatap almamaktır hiç. bu kıvama gelmiş insanlar aklıselim yapıdadır.
(bkz: hunharca sevişilen ortamda sap kalmak)