bugün

Şansızdırlar.. Ya da cennetin bi köşesinde orgazm sigaralarını içerken bulutların üstünden üzerimize tükürüyor da olabilirler..
Yazık ki ne yazık.
teoman'ın "çoban yıldızı" şarkısını akıllara getiren başlıktır.
ölüm tarihi elimize yazılı belge olarak gelmiyor ki ona göre işleri halledelim dedirtir.
Ne yazık ki bilinçsiz eğitim ülkemizde gençlere tabu olarak gösterilen karşı cinsler ve sonuçlarında olanlar kırın artık şu zincirleri ..

Eğitim önemli dedirtendir.
Tabuyla alakası yok ki sadece. Utangaç bir insan da bu duruma düşebilir.
yaşamadılar ki ölsünler.

15 75 yaş aralığında haftada en az 4 kez sex yapmayan insan ben yaşadım ömür sürdüm demesin.
Nurilere kalmasın da.
Tabu ile alakası yok demiş yazar..

Tabu
toplumca ya da bir toplumsal kümece yasaklanarak, yaptırımlara bağlanarak korunan, dokunulması, eleştirilmesi, değiştirilmesi olanaksız olan (insan, davranış, sözcük, kavram, nesne vb.).

Örnek vermek gerekirse oğlumun geçen sene sınıfında öğretmen öğrencileri kızlı erkekli oturtuyordu..

Bir gereksiz hocam bu doğrumu biz böyle hiç görmedik..

Kızım bir kızın yanına geçsin dedi..

Lan bunlar 8 yaşında bırak paylaşsınlar eşitliği bilsinler sen yanlış gördün diye çocuklar neden yanlış öğrenecekler..

Yeminle şurda bazen kadın yazarlar ayar veriyor bazılarına bir erkek olarak hoşuma gidiyor..

Bazıları atlıcak sevişmek ile ne alakası var ne bilim sizde haklısınız burda kız çocuğum olunca cami kapısına bırakırım diye başlıl açan sürü ile çomar var nediim..

Bu arada

2 tane erkek çocuğum var idi..

3. Kız oldu..

O zaman anladım ki bugüne kadar evde hayvan beslemişim...
Sanırım benim sonum öyle olacak memlekete gidince sözleneceğim kendime göre kız bulamadığımız göre kendi gelinini anam seçsin .
Neyse ki onlardan değilim. Ehe.