bugün

Dağlara taşlara modundadır fazla yaklaşmayın.
(bkz: hiç mi yok)
çünkü çabalamıyoruz kardeşim. karizmatiğiz falan ama çabalamıyoruz.
Bizene ifadesini akla getirir. Bizene ulan.
bana Allah yeter.
"keşfedilemeyen" olarak adlandırman ne onurluca bir davranış .
Hiç sevgilin olmaz anlarım da, sağ kol kamatullah için.
Olur inş.
Benim orospu cocugu bi sevgilim olcagina olmasin daha iyi. Olaya bide boyle bakin...
olsa keşke ama yok.
evet olmadı ve eksikliğini de yaşamadım..
bunu diyen insanların %90ında gördüğüm şey denemekten korkmaları. Açılmadıkça veya reddedilmekten korktuğunuz müddetçe daha zor sevgili bulursun güzel kardeşim. Konuş, muhabbeti ilerlet, sonra yüzleş ve içini dök sevdiğine karşı. Olacağı varsa olur. ne kaybedersin sanki, arkadaşı olarak kalınca senin olmayacağını bile bile niye kendi kendine işkence edesin ki. Azcık kendinize güvenin ve korkmayın lan, nedir yani
oldu. nicelik ve nitelik olarak yüksek. ve şuan niteliği yüksek olanlardan birinin acısını çekiyorum. iyi mi oldu? evet!
şurada genel olarak yirmi küsür yaşında insanlar var.* bu durum neden rahatsız ediyor anlayamıyorum. artık popüler kültür mü diyeyim ne diyeyim bilmedim. bir arkadaşım demişti geçenlerde "ya şimdi sevgilin olsa ne olacak ki? sen hiç demo oyun oynadın mı? aynı onun gibi. dört takımla yapabildiğim maçı ben ne yapayım?" aynı hesap zamanı gelince şimdi yarım yamalak olacak şeyler doya doya çıksın karşına işte. yapılacak dünya kadar şey var, ha sen diyorsan ki ben hayatla ilgili bütün beklentilerimi karşıladım bi bu kaldı, o zaman lafım yok.

şahsen bu durumdan hiç de rahatsız değilim. ilerde bulursam işte bu adam için her şeye değer diyebileceğim birini* kafası rahat olur işte, eski sevgili mevzuları can sıkmamış olur. üstelik itiraf ediyorum, kezbanımsı da olsa hala ilk sevgilimle evleneyim sadece bir kişi olsun kafasındayım. olmayacaksa da o bir kişi sevilmezse ölecek hastalığım yok. deliye her gün bayram sözlük..*
Elden daha sadık yar olmaz.
Yalnız değilsin koçum .
Aşık olduğum insan yoksa hayatımda neden sevgilim olabilir ki ? Çok saçma birşey değilmi sizce çok sarılmak istediğim insanın yerine başkasına sarımak. Çok dokunmak istediğim birinin yerine dokunmak çok sevdiğim insanın yerine başkasını sevmek veya sevmeye çalışmak ?
Evet 24 yaşındayım ve hiç sevgiim olmadı.Sizin için anormal benim içinse olması gereken.
ya cidden sevgili olunmayacak biridir ya da çok ender bir eserdir ki kendisini en değerlisine saklar.

bizim oldu da ne oldu.
bir serzeniş.
ben hoşlansam, hattâ âşık olsam da sevgilim olmadı.

ezik olarak tabir edilen biriyim. kızlarla falan bu konuları konuşacak medeni cesaretim yok.

artık allah kerim.
Boş insanlarla vakit kaybetmekten iyidir.
1 tane oldu. onu da sevemedim nedense. onun dışında başkalarıyla olacak gibi oldu ama nasip olmadı.

sevgi adına pek bir şey yaşamamış insan ifadesi.
aman olunca da pek bi şey olmuyor.
sen easy mod dasinda biz veteran, survival degiliz birader.
aynen öyle. ama bi kolum bacağım eksikmiş hissi de gelmedi hiç. rivayetlerdeki gibi bir şey değil yani.
Benim de olmadi, gecimsiz desen degilim aksine cok uyumluyum, tipsiz desen normalim. Daha kotuler buluyorsa ben nasil bulamiyorum acaba. (bkz: swh)