bugün

(bkz: üzgün altı ok)

böyle bir durum söz konusu hasıl oldu bünyede a nonoşlar. sizlerinde dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama chp li siyasilerin pkk ya lanet ettiklerine hiç şahit olmadım ben, olamadım.

neden acaba, merak ediyorum? imamoğlu mesela, dün kahpece şehit edilen askerlerimize allahtan rahmet dilediği bir tweet atmış, yaralı askerlerimiz de şifa dilediği.

amma velakin, kahpe terör örgütüne tek bir kelime dahi etmemiş. ne lanetlemiş, ne de "bunu hesabını soracağız" demiş, çok ilginç var mı acaba sizin "aha burada" diyebileceğiniz bir örnek, var ise alabilir miyim?

teşekkürler!

görsel
görsel
Bu gorselseki tüm chp'lileri şiddetle kınıyorum. Nasıl bir zihniyetiniz var birader sizin ya. insan bebek katillerini böyle över mi? Hiç mi vatan sevginiz, hiç mi şehitlere gazilere sayginiz yok sizin?
ya siz ne tür mallarsınız b'olum. şimdi çıkıp, "al ulan al, aha bak iks chp li pkk ya nasıl da lanet etmiş/ediyor" diye örnek sunacağınıza aklınızca ironi yapıyorsunuz.

o yüzden de mal olduğunuz konusunda düşünceler hasıl oluyor bünyede. daha kötüsü ise, böyle bir durumun söz konusu olmadığı konusunda fikir üretmem.
nasıl olsun ki, buyrun chp il başkanı. şimdi bu partiden pkkya lanet etmesi mümkün mü?

görsel
çünkü tamamen tesev eliyle küreselcilerin kontrolüne girdiler.
Antrikot reyizin ensesinde kaftancıoğlu geziyor nasıl lanetleyecek.
Hoş, chp li değilim ama pkk nefretinden hergün RTE ye lanet ediyorum ben şahsen.
Bitmek üzere olan pkk yı yeniden canlandıran desen o, pkk ile masaya oturan desen o, türk ordusunu darmadağın eden desen o, Suriyeli pkklı itleriyle ülkeyi doldurup birde üstüne para veren desen, gene o.... Feto ya ne istese vermelerinden bahsetmiyorum bile... Pkk da Apo nun bile bu kadar zararı olmadı bu memlekete, RTE nin olduğu kadar.
Hergün 7 sülalesine sayıyorum, dert etme.
Oslo görüşmelerden sonra bırakmış olabilirler. Habur rezaleti sonrası akp nasıl vatan sever chp nasıl vatan haini oldu halen anlayabilmiş değilim.
görsel
Ben ederim.
Hdp ile ittifak yapan chp değil mi ne de olsa? Ah be ekremim harcamasa bari bu chpliler seni.
kişinin yorumuna göre değişir.
Onları temsilen akp ye lanet ediyoruz. Pek çok açıdan daha kestirme oluyor.
var. ben.
adamlar oy vermiş tü kaka nasıl desinler bu saatten sonra.
Unutmayın unutturmayın.

görsel
görsel
görsel
kişi ortağı hakkında kötü söz eder mi.
Dün Ekrem imamoğlu mitingini izlememiş kişidir.