bugün

benimdir. kim ne demiş, umrumda olmaz.
benim gibi olandır.kimseyi umursamayarak yazıp geçen sessiz kendi halinde takılan yazardır.ewed
Aşırı havalısınız.

Eriyorum.
büyük ihtimalle sadece sanal ortamda değil, gerçek hayatta da kimsenin ne düşüneceğini takmayan kişi.

evet, ben de yazıyorum kimin ne düşüneceğine aldırmadan. aldıracak olsam burada durmazdım zaten. kim ne yapsın benim bilimsel başlıklarımı veya entrylerimi? millet buraya eğlenmeye geliyor(muş). ben de sadece yazmaya geliyorum ve yazıp gidiyorum. herkes halinden memnunsa sorun yok galiba.
Ben değilim hemen kavga çıkarırım sataşırımm mualiflik yaparım adalet dağıtırım karikatür atarım.

Bilgi içerikli yazı yazmam bilgi isteyen google.com a gitsin.

Ben kafa dağıtırım eğlenirim eğlendiririm.
Sizsiniz gerçekten, ben ikna oldum.
Burada, bu anonim ortamda kim, birini, niye taksın ki?
hiç kimseyi takmadan kendi halinde.
Ee been.
hiç kimseyi takmadan kendi halinde yazan yazar diye başlık açacak bir yazar değildir. öyle tahmin ediyorum.
Senelerdir bu sözlükte varım, baya hesap değiştirdim. ilk başlarda çok takılıyordum, hatta baya küfür ediyordum eksileyen piçlere ama artık zerre umrumda değilsiniz aq. Beğenmiyorsanız çıkışlarımız sağ ve sol taraftadır. Şimdi siktir olup gidebilirsiniz *
sanırım bende o yazarlardan biriyim.
görsel
Bu modda takılan yazardır. Oraya Alp er Tunga yazmanızı rica eidiciim.
Arkadaşlara plaketlerini verip öyle dağıtalım.
Kusura bakmayın ama o yazar ben değilim. Günlük; 50 mesaj, 200 artı oy, 100 kadar da fav alıyorum. Siz kendi halinizde takılmaya devam edin.*
"Sanat, sanat içindir" akınının temsilcisi,
Özgüven sahibi,
Prensip sahibi,
Birazda umursamaz yazardır.
Alkışlanası, aferin yazarıdır.

Yazmaktan keyif alan, kimse için değil kendi için kalem sallayan, fikirlerini ayan beyan ortaya koymaktan çekinmeyendir.

Entryini girer ve çekilir, kimseyle derdi yoktur.
Sözlüğü sözlük gibi kullanır.