bugün

bilim çok sıkıcı. ben olsam ben de tartışmazdım.
hayatında gördüğü bilim potasyumun simgesi olan, hayatında tartıştığı siyaset 'kılıçdaroğlu iyi adam aslında' olan, hayatında tartıştığı ekonomi arkadaşıyla yemeğe gittiğinde bunu ikiye bölmek olan bir sözlük üyesinin kadınları aşağılama hezeyanıdır. kendinizi böyle köpeklere ezdirdiğiniz sürece hiçbir şey olmayacak sözlük kadınları ve tüm ülke kadınları.
görsel
erkekler atomu parçalayınca kızlara da pek bir şey kalmadığındandır.
Ne demek tartismiyorlar.
Ruju kim bulmus hangi yil da bulmus
bor madeninden fondoten yapila bilir mi hep bunlari konusuyorlar.
görsel
Doğru olan önerme, bakın hiç kız yok. Hep bıyıklı amcalar bilim yapıyo...
Yazıklar olsun kızlar...
sözlükte kız mı var sorusunu tekrar gündeme taşımıştır.
bilim tartışmak isteyen insanın burada ne işi var? ben henüz göremedim öyle birilerini.
Bilim göreceli bir kavram değil ki. Nesini tartışacaklar?
doğru önerme.

geçen iki tane erkek yazar karanlık maddeyle alakalı ana bacı sövmeli tartışma yapıyordu. ciddiyim.

ama kızlar öyle mi? anca birbirlerini ilgi şeysiliği ile suçlayıp o gibi şeyler üzerinden kavga ediyorlar.

hadi bilim konuşmuyorsunuz bari ekonomi, siyaset, tarih konuşun değil mi? o da yok.
Bilinemeyecek durumdur. Şahsen ben erkeklerin sendeletmeye yönelik mesajlarından fırsat buldukça dm'de bilimsel tartışmalar yaptıklarını biliyorum. Zira hiçbir sözlük erkeği ile bilimsel bir tartışmaya giremediğim için özelden kadın taklidi yapıp bu tip tartışmaların tarafı oldum. Ama baktım en son tartışmada 85acup üzerinden görelilik teorisi tartışıyoruz, t cetvelimi alıp sohbeti kestim. işte muhsin ben de böyle bir delikanlıyım.
Aslında tam 157 gün önce bilim tartışılmıştı ama yazarların cinsiyetini bilmiyorum, gözden kaçırmışsınız.
sözlükte bilim mi tartışılıyordu? nerede tartışılıyorsa biz erkekleri de yönlendirin oraya. buralar leş kokuyor.
yanlış önerme.
geçen gün bu midillici ile taytlı ve tüplü çift yarık deneyi hakkında hararetli hararetli tartışıyorlardı.
belki ben yanlış anlamış da olabilirim, zira yarık falan derken mevzu başka da olabilir. evet.
insanı meraklandıran sorunsaldır. ama şu var ki sözlükte hiç kimse bilim tartışmıyor.

bu on ikinci nesil yazarlar çözmüş işi moruk. akşam akşam güldürdün ha.
Anca kankacılık oynasın onlar.
normaldir.

ne bekliyodunuz mk?
Ojeli parmaklarla rakı kadehi atmaktan başka kapasitesi olmayan tiplerden büyük bir beklenti. Evet.
Sözlük kızı ile bilimi aynı cümlede kullanmak bile yetiyor onlara.

Bilim ve sözlük kızı! Vay amk!
Seviyemize inemiyorlar bence.
başlığı açanın türkçe hocası yerinde acaba kaç defa dönmüştür?

doğrusu: iki sözlük kızının hiç bilim tartışmaması

doğrusu: iki sözlük kızının bilimi hiç tartışmaması
şu gözler çift yarık deneyinde kopenhag yorumunun kritiğini yapan sözlük kızı görmeyecek mi allahım ?

yahut din felsefesinde ahlakın yalnızca tanrıyla temellendirileceğini iddia eden neoteist kıza, ahlaki platonizmle karşılık veren bir kız göremeyecek miyiz ?
Hiç gelişme yok...
Sözlük kızı bilgisiz. Bilmden uzak. Bunu diyenler de sözlük kızı tartışmaktan bilime vakit bulamıyor olmalı. Yoksa bilgilerini sorgulayacak değilim. Yıllardır aynı teraneler. Ayrıca sözlük kızı ne
Bilimsel bilginin kaynağı deney ve gözlemdir. Kadınlar erkeklerden çok daha iyi gözlem yapıyor. Elde edilen bilgileri de deneyerek ölçüyor.

Bilim sadece fizik değil. Psikoloji de bir bilim.
ulan sanırsın burda beyler atomu parçalıyor,bu ne tantana kardeşim allasen...
güncel Önemli Başlıklar