bugün

çok saçmadır.. saplantılı, takıntılı insan işidir.
Saçma ve aptalca olan durumdur.
sesine aşık olmuş olabilir.
komiktir.
Sanal ortam aşkları... Vs. Vs.
Hastalıktır.
Hayallerindeki kişiye aşık olmaktır.
görüp aşık olmanın da tadına baktığından, bir de görmeden şansını denemektir. asla 'asla' deme sözünü hatırlatmakta yarar var.
illa sevdiceği görmek mi gerekir? Bazen sadece kalbinde duruşunu seversin.
ay bana biseyler oluyor dedirtendir. keske basima gelse de dedirtir ayni zamanda.
O nasıl olur ki? Fazla adrenalin size zarar.
ilk görüşte aşka bile sabrı olmayan insana özgü hareket. ayakta alkışlayacaktım üşendim.
Olmayan birine aşık olmaktır. Aşk içerikli şarkılarda ,dizilerde hissedilen duygunun karşılığında düşünecek kimsenin olmaması sonucu oluşur.
başa zaman zaman gelendir. birinin önce ismine sonra sesine sonra siluetine aşık olmuştum. o ismin de sesin de simanın da aynı kişiye ait olduğunu anladığımda çok da şaşırmadım açıkçası...
21 yy vebasıdır. Fuck internet.
Kemal sunalın "yakışıklı" adlı filmini akla getirmiştir.
aşk değildir o. aşk olsa duramazsın.
Realizmden uzak insanların yaşayabileceği bir şeydir. Kitaplardaki, filmlerdeki karakterlere, Kahramanlara aşık olan insanlar olarak en azından konuşup sohbet edebildiğimiz insanlara aşık olmak çok absürt değil bence Çok abartmamak lazım.
aşık olmak değil de deyip aşık olmak diye başlık açmak.
tuhaftır. yüzünü görmediğin, sesini duymadığın, tenini hissetmediğin , sohbet etmedğin bir insana nasıl aşık olunur acaba ? meraklardayım, biri beni aydınlatsın.
Gece gözlerimi kapatmaktan korkardım önceleri, şu zamanlar ise uyumak için çabalıyorum. Kabuslarım yerini birine bıraktı.Biri...

Kim olduğunu bilmiyorum, nasıl göründüğü hatta erkek mi yoksa kadın mı olduğu hakkında en ufak bir fikrim yok.

Bazen ince beli ve uzun saçları varmış gibi hatırlıyorum uyandığımda, bazen sert bir vücut ve kısacık saçlarla...

Adı ne bilmiyorum.
Kaç yaşında bilmiyorum.
Konuşurken kelimeler ağzında nasıl yayılır bilmiyorum.
Nelerden hoşlanır, neler yapar hiç bilmiyorum.
Hatta böyle birinin varlığı ve yokluğu arasında net bir çizgim bile yok.

Ama onu seviyorum. Rüyalarımdaki "biri"ni seviyorum. Sakince oturuyoruz onula. Bir sigara içiyoruz sessizce. Hiç konuşmuyoruz ama çok şey anlatıyor bana.

Karanlığından korkmuyorum.

Bu herhangi birinize karşı yaşadığım herhangi bir duyguya benzemiyor.

Her uyandığımda kahroluyorum.
Enteresan. Evet.
kısa yaz bacım kısa yaz. insan okuyacak bunu.
görsel
Düğün mu var? Ne zaman