bugün

halil sezai'nin filmindeki gibi camlara dayanmayla olur. en sonunda adam malafatını çıkarıp 31 çekmeye ba$lar. kadın da $a$ı gözlerle cama sürtünmekten vazgeçip oğlana bakar ve: ''sabri bey ne yapıyorsunuz'' der.

(bkz: bir kadın düşlüyorum/#16118182) istinaden.
incir reçeli filminde olan bir sahne.
görsel
yaşamadıklarını, hissetmediklerini başkaları da yaşamaz, yaşayamaz, hissedemez sananların rüyasında bile göremeyeceği büyülü sevişmedir.
kadın beyninin başarabildiği sevişmedir.
josh hartnett' in başrolünde yer aldığı 40 days 40 nights filminde yer almış aktivite.

görsel
(bkz: cama attırdım rahatladım oh be)
sevgilin yatağa uzanmıştır sen ellerini onun yanına koymuşsundur,o kadar yaklaşırsın ki ona nefesin baskı yapar tenine sonra tüm vücudunu öğrenirsin o şekilde. dokunmamışsındır,öpmemişsindir ama sevişiyorsundur boynundan,bacaklarına kasıklarına kadar her yerinde hissediyordur seni.

tanımı yaptığımıza göre aman diyim gençler zor iştir bu maymun olmayın,av köpeği moduna geçmeyin yaparak tecrübe ister bu işler. *
emrah'ın ölesiye sevmek filminde olan bir sahnedir. cam ile öpüşen emrah olunca içi bulanıyor insanın haliyle. kaptırıp camı falan yalıyor, kusma sebebi...
ruhuna dokunmadan, öpüp koklamadan lambur lumbur sevişmektir. Ruhsuz insanların işidir.
(bkz: bir kadın düşlüyorum /@koministimam)