bugün

görsel

(bkz: devlet bahçeli nin seks kasedi)

anlayan anladı, bu hacı amca bu yaştan sonra niye akp'nin kapısında kul köle oldu sanıyorsunuz?
(bkz: Zeki müren)

Edit. Pardon zeki müren eşcinsel değildi. Unutmuşum.

görsel
isabetli olandır. Oturaklı, ağır abi ipne de hiç cekilmezdi zaten.
Sonuna kadar katıldığım önerme. Takıldığım bar'ın eşcinsel oranı biraz yüksek ve bu yüksekliğin normal şartlarda benim için bi' sıkıntı yaratmaması lazım ancak eşcinsel olan birey ben burdayım demek için haddinden fazla bağırma ve haddinden fazla gülme tonuyla bar'ı resmen inletiyor.
Ben arkadaşımla otururken kimseyi rahatsız etmemek için elimden geleni yaparken, eşcinsel birey bütün mekana ben buradayım, eşcinselim ve istediğimi yapma hakkına sahibim diye bas bas bağırıyor.
Hoş olmayan tavırlar bunlar ve beni eşcinselliğe karşı bi' hayli önyargılı hale getiriyor. insanın sinirleriyle oynuyor resmen ve kalkıp bişey söylesem beni her türlü haksız duruma çıkarabilecek güce de sahip olurlar. Kendinizi sevimsiz hale getiren davranışlarla insanları daraltıp kendinizden soğutmak için uğraşmayın lütfen.
sen hiç cümle kuramaması ve başlığın amına koyuyor olması.
http://www.abcgazetesi.co...sini-aciklariz-18790h.htm

sivas eski ülkü ocakları başkanı gibi çok var.

erkek çocuklara tecavüz eden imamlar, hacılar, hocalar.

daha saysam ağır başlı gözükenlerin aslında daha çok olduğunu görürsün, korkarsın.

tamam ağır başlılar genelde hem sübyancı hem eşcinsel oluyor, özelden gelen tespite katılıyorum.

ağırbaşlı olmayan acayip konuşanlar bari sübyancı değil, adam gibi, gizli saklı işlerde çevirmiyor.

not: yavşamayın arkadaşlar eşcinsel değilim. Doğruya doğru diyen bir milli görüşcüyüm,
sanki bütün eşcinselleri tanımış gibi konuşuyosunuz.
2 kişi tanıyınca ya da görünce herkes için aynı şeyi söylemek yanlıştır. Saçma sapan ön yargılarınız da bu yüzdendir.
(bkz: rock hudson)
ağırbaşlı olsalardı kız gibi davranmazlardı zaten.