1. 1.
    Bu meşhur parça için merak edilen sorunsal. Şimdi 15 lik bir kız var ortada. Adam da göz koymuş açıkçası. Garip şeyler bunlar. Evet.
    -17 ... aydinoglu 45
  2. 2.
    yalnız 15li diye erkekler kastediliyor türküde.
    ya evladım aydinoglu; gerçekten saf mısın ya da saf rolune mi yatiyorsun anlamadim ki ben seni.

(bkz: 15liler gidiyor da kızların gözü yaşlı)
    12 ... hislibiri
  3. 3.
    15 li türkü değil ağıttır çanakkalede şehit olan 15 lik askerler için yakılmıştır.
    bazı geri zekalılar düğünlerde göbek atıyor bu ağıtla beni deli ediyorlar.
    8 ... hatake kakashi
  4. 4.
    bundan sonra müzik dinlerken kulağını kullan, anüsünü değil.
    5 ... bedmest
  5. 5.
    türküde "onbeşli" diye rumi takvime göre 1315 yılı (miladi 1899) doğumlu askerlerden söz edildiği için cevabı "hayır" olan sorudur.

(bkz: bir kızın onbeşlisi gidiyor gözleri yaşlı)
    3 ... oglan midir adam midir bilemem
  6. 6.
    Troll olayım derken saçmalayan bir insan müsveddesi daha.
    Çanakkale'de yiten onca 15'linin anısınadır bu türkü. Sizin gibiler yaşaşın ve olmayacak şeylerin dalgasını geçsin diye yitip giden bedeni küçük, yüreği bir vatan kadar olan insanların anısına.
    10 ... darulmihen
  7. 7.
    Hayır daha küçücük yaştaki masumca birbirini seven geçlerin 15 yasında savaşa gidip bur daha dönememesini anlatıyor. Türkü zamanla oynamalık şarkı haline getirilsede şu topraklarda yazılmış en acıklı, yürek burkan ağıtlardan biridir.
    4 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  8. 8.
    Dilinize dolamadiginiz bir bu kalmıştı onu da becerdiniz sonunda. On beş yasinda vatan uğruna şehit düşmüş çocukların agididir o. Onların milyonda biri kadar bu vatana faydasi olmayan lağım fareleri için bir şey ifade etmez çünkü onların beyni bacaklarının arasındadır.
    2 ... abaninaltindakisopa
  9. 9.
    Arkadaşlar size birşey sormak istiyorum lütfen ama lütfen bilen bana ulaşsın

Bir zamanlar dünyanın düz olduğunu ileri sürenler yuvarlak diyenleri katletmiş

Hangi film de geçmiştir ?
    -2 ... kanalizasyon faresi