1. 16777214.
    orjinal bir kanal bence. kendi videolarını yüklemesi, bildiği bir alanda ilerlemesi gayet güzel. abone sayısı biraz düşük. kanalı coşturmak için farklı yöntem ve teknikler var ama sen boş ver bunları. çizgini bozma.
    3 -3 ... tonguckacar
  2. 16777215.
    hexa gram ın youtube kanalı
    9 -1 ... kurtcebe noyan
  3. 0.
    başarılı bir kanal umarım zamanla daha geniş kitlelere ulaşır.
    3 -4 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  4. 1.
    Keyifle takip ettiğim kanaldır. Arkadaşımı kutluyorum. videoları beğenmeyi unutmayınız. Evet.
    4 ... aydinoglu 24
  5. 2.
    Gerçekten bilgilendirici ve güzel videolar var.

https://youtu.be/fp0ZoLbzxkM

Ek: izlememiş. Ahahha. Harika birşey bu ya.
    12 -2 ... kurtcebe noyan
  6. 3.
    Ismail Dundar adlı şahsa ait kanaldır.

(bkz: sen sahtekarsın adi)
    6 -1 ... iboido
  7. 4.
    kurugötlü olmasa gideri var demiştim, o entry e istinaden videoda dk sn olarak link atmış "ahan da bak popom böyle" dercesine. dedim ele avuca gelecek gibi duruyor fena değil. kalkmış bana "spor sadece bunun için mi yapılır blah blah" diye bir şeyler anlatıyor.

bu kızın tek derdi, her şeye verecek cevabının olması gerektiği düşüncesi. hani genelde ölü taklidi yaparsınız ya alakasız birisi bir şey dediği zaman, hah işte bu da tam tersi döşüyor da döşüyor. garip kız vesselam.
    9 -2 ... iboido
  8. 5.
    Avamdan gelme imla ve noktalama isaretleri hatasi yapmasa belki yazar olabilir kisisinin kanali. Chat mi yapiyon aminko sodyum ergen ergen atarlaniyon?
    3 -1 ... pillars of creation
  9. 6.
    Gayet güzel ve elit bir kanal. Arkadaşımı kutluyorum. Evet.
    2 -2 ... aydinoglu 28
  10. 7.
    Turkiyedeki Youtube kanallarıyla mukayese edersek oldukça başarılı bir youtube kanalıdır.

Kız zaten spor salonuna gidemeyeler için evde yapabilecekleri egzersizleri gösteriyor bu yüzden videoları evde çekmesi gayet doğal. Ses konusuna gelirsekte taktınız kızın sesine sanki sizin sesiniz çok mu güzel. Kız bir şeyler paylaşıyor araştırıyor takdir etmek yerine bu kadar gömme çabası neden? Bence kıskançlıktan başka hiş bir şey değil. Neymiş sırıtıyormuş gülümsemese bu sefer çok suratsız diyecektiniz artık kusur aramak için kendinizi yırtmaktan vazgeçin. kimse mükemmel değil ama sizde mükemmel değilsiniz bunu unutmayın. Ben şahşen şeyda'nın araştırmacı ve sporcu kişiliğini laf söylemek yerine çok takdir ediyorum.
    4 -4 ... bir tirrek sevdim uzaklarda