bugün

orjinal bir kanal bence. kendi videolarını yüklemesi, bildiği bir alanda ilerlemesi gayet güzel. abone sayısı biraz düşük. kanalı coşturmak için farklı yöntem ve teknikler var ama sen boş ver bunları. çizgini bozma.
görsel
Keyifle takip ettiğim kanaldır. Arkadaşımı kutluyorum. videoları beğenmeyi unutmayınız. Evet.
Gerçekten bilgilendirici ve güzel videolar var.

https://youtu.be/fp0ZoLbzxkM

Ek: izlememiş. Ahahha. Harika birşey bu ya.
Ismail Dundar adlı şahsa ait kanaldır.

(bkz: sen sahtekarsın adi)
kurugötlü olmasa gideri var demiştim, o entry e istinaden videoda dk sn olarak link atmış "ahan da bak popom böyle" dercesine. dedim ele avuca gelecek gibi duruyor fena değil. kalkmış bana "spor sadece bunun için mi yapılır blah blah" diye bir şeyler anlatıyor.

bu kızın tek derdi, her şeye verecek cevabının olması gerektiği düşüncesi. hani genelde ölü taklidi yaparsınız ya alakasız birisi bir şey dediği zaman, hah işte bu da tam tersi döşüyor da döşüyor. garip kız vesselam.
Avamdan gelme imla ve noktalama isaretleri hatasi yapmasa belki yazar olabilir kisisinin kanali. Chat mi yapiyon aminko sodyum ergen ergen atarlaniyon?
Gayet güzel ve elit bir kanal. Arkadaşımı kutluyorum. Evet.
Kendisi ve icraatları ile ilgili yazılanlara feci derecede ayar olan ve bu ayar olmanın sonucu olarak paragraf paragraf entry yazarak cevaplar veren bir bağyanın kanalı.

Şimdi güzel kardeşim sen kanal sahibi bir insansın. Şiirler söylüyor köprüler yapıyor ve kendini "yetenek"lerini gösteriyorsun. Dolayısıyla başarı eleştirilahahah. Şaka şaka...

insanlar sıkıldı! Hiçbir boka yaramayan şeylerin bir icraat gibi gösterilmesinden bayağı şeylerin öne çıkmasından sıkıldı. Şu bir gerçek insanlar kendilerini varlıklarını yaşadıklarını ispat etmek için bir fırsat buldu. Önce facebook ve sonrasında gelen diğerleriyle 10 kişinin 7 si buradayım demek için çırpınır durumda.

Youtube binlerce bu tip insanla dolu. Kanepenin üzerinde çeşitli hareketler yaparak kime ne gibi bir hizmet yaptığı merak konusu. Bu işi profesyonel olarak yapan ve ekranlara çıkan insanlar var bunlar Youtube ve instagram gibi yerleri de kullanıyorlar. Haliyle senin kanepe üzerinde baklava desenli halında yaptıkların eğlence konusu oluyor böyle hayal etmiyorsun tabi o dürtü çok farklı. Beğenilme onaylanma övgü alkış... Kim istemez ki herkes insan. Ama yöntemlerin çok feci çok komik. Bu ajdar anık sendromu.

insan olarak önemlisin ve tabi ki bir değersin ama bunlar gerçekten çok önemsiz.
Boş beleş kanaldır.
Gidin profesyonellerden öğrenin ne öğrenmek istiyorsanız. Sen kimsin bacım ya?
Ehe ehe, bir çalışma var sonuçta. Başarılar dilerim.
ilgilenirse logo yapabilirim.
Abla bunları burda paylaşma gözünü seveyim ya. Napıyosun sen yaa. Git salonda takıl ablaaa.
Böyle de Esnek bir ablamızdır.
Son girdiği entry ile eleştiri sonrası ayarının kaçtığı net olarak ortaya çıkıyor. Birde yazılardan alıntı yaparak cevap veriyor.

Sadece bedenen değil aynı zamanda ruhen 5 e 10... Gb.
(bkz: cringe)
vay aramızda youtuber lar var...
olm ne güzel adamlarsınız lan, yerim sizi.

herif bir fotoğraftan yola çıkarak bütün şeceresini dökmüş kızın, yemin ediyorum harika.

-ha bir de bahse konu olan arkadaş çalmıyorum, kimseye zarar vermiyorum, kendimce bir şeyler üretiyorum bunun neresi rezillik demiş...

haklı.

ajdar'ın sanatçılığı, vine fenomeni ergenlerin 3-5 takipçi kasınca orada burada dj'lik yapması ya da sıfır mimikli kasıntı mankenlerin izledikçe utandıran oyunculukları ne kadar rezillikse bu da o kadar rezilliktir.

sonuçta hiçbiri çalıp çırpmıyor ve bir şeyler "üretiyor".

bana kalırsa işi ehline bırakmak lazım. spor yapa yapa götü yarım metre arkadan gelen bir sürü cenavar var zaten o ortamda, bırakın bir işi de işi bilen yapsın değil mi?

kimseden utanmıyorsa o ablalardan utanır insan.