bugün

Maç özetlerini izlerken spikerlerin "şimdi pozisyonu dikkatle izliyoruz" diyerek maç zevkini bitiren durumdur.
çok komik bulduğun fıkrayı arkadaş ortamında bok gibi anlatmak.
daha çok yeniyim, entry girerken hevesimi kaçırıyo bu durum. çaylaklıktan kurtuldum ama buna da şükür.
yolda yürürken göt kaslarını iyi ayarlayıp tam osuracağın sırada arkanda birinin belirmesi.
havanın yağmurlumsu bulutumsu bişey olması. yatar uyursun bütün gün esnetir.
şu esnemeye hazırlanırken espri yapılması ve o esnemenin bok olması durumu yok mu.. bir daha 3 saat beklesen de gelmez o muhteşem esneme. o güldüren arkadaş sen varya, tam bi oç sun.
Tv izlerken ixperia telefon reklamlarını görmek.
ha birde gazoz reklamı vardı. pısstt kaçtı.
Yükseleni, her halta alınan yengeç olan ve yetmiyormuş gibi burcu da kıskançlığın dibine vurmuş kuşkucu ve her boku kendi bilir kendi karar verir, öfkeli akrep erkeği bir sevgili her an her yerde her konuda hevesinizi kaçırmakla kalmaz o hevesi kursağınıza tıkar; boğulursunuz nefes alamazsınız, bildiğiniz geberirsiniz. içine ederim böyle aşkın ızdırabının deyip bitirmeye
karar verirsiniz ama o lanet olası Pluto oyunlarıyla bağırır çağırır, baktı yemiyo ağlar sızlar duygu sömürüsü yapar, baktı bu kez bu da yemiyo yalancıktan hasta olur hatta hastanelik olur anasını satiyim sonra bir iki şaklabanlık derken o karşı konulamaz cazibeli gülüş. ... bam küt hooopppp kollarındasın saçını okşuyor köpek! he çok değil ertesi gün gene hevesinizi kaçırmak için bir kıskançlık krizine fevrice girebilir. hooopppp sar başa. .

içimi de döktüm bi nebze rahatladım gibi neyse. ..
Allah ın cezası. ..
güncel Önemli Başlıklar