bugün

gerçekten de gerginlik siyasetinden(bu laf da çok komiktir: gerginlik siyaseti!) medet uman homoseksüel(bunu ben değil kendileri söylüyor) yazarlardır.

"hetoş"... evet ben bunu az önce gördüm. heteroseksüeller kast ediliyor galiba burada. tabi ki küçümseyici, aşağılayıcı bir edayla.

burada altmetin şöyle bağırıyor, eğer homoseksüellik değil de heteroseksüellik bir davranış bozukluğu olsaydı, heteroseksüeller toplumda azınlık olsaydı bugün aynı baskılar, eşcinseller tarafından heteroseksüellere uygunlacaktı, aynı haksız uygulamalar onlara reva görülecekti.

ezeceğiz kardeşim, ezeceğiz! ibne diyeceğiz, taşşak geçeğiz... erkeklerin kıllı götüne bakıp bakıp şiirler yazan insanlarsınız diyeceğiz sizin için, bilmem kaç liraya kendini satan bunu da onursuzca anlatmakta beis görmeyen insanlar olarak sizi hiçbir zaman sevmeyeceğiz. çünkü şikayet ettiğiniz ne varsa elinize fırsat geçince siz de aynılarını yapacak tiynettesiniz. teknik olarak sizi hor gören, dışlayan, öteleyenlerle herhangi bir farkınız yok. elimizde halen fırsat varken ezeceğiz, hor göreceğiz, dışlayacağız, siktir eyleyeceğiz...

sefamız olsun!