bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
entrylerinin çoğunu 2 noktayla bitiren yazar.
duygu yazarı.

bir raslantı sonrası entarilerini okuduğum ve büyük çoğunluğuna sevgi, aşk kokusu sindiğini düşündüğüm "farkında" kişi.

farkında oldukları oldukça değerli gerçeklerdir bu arada.
hoş sohbet, bol gülücüklü yazarımız *. zirvede tanışmak ve kaynaşmak dileği ile *.
şevkati iliklerinde hissetmiş can parçası. hep yakın, hep uzak... *
beni bile en sonunda başlık sahibi yaparak bilumum sabi sübyanı doyurmuş kadar sevaba giren yazar, aydın, düşünür, fikir insanı.
capın çayngeyn. (japon çingene)

yep yep'te çok geliştirmiş kendini. ağız burun bırakmıyor!
aman deyim!
bir cemocan ' ı dahi bilmeyip de şehr-i sefa dan olduğu iddiasını dile getiren hoş sohbet yazar , ben pas vermedim tabe. *
"son romantik" yazar.. Geciken bir hoşgeldin..
beyaz geceler'in nastenka'sı gibi konuşan *, uslanmaz bir romantik sanırsam. ayrıca hoşgelmiş. *
24 ağustos 2008 ankara gazi çocuk yuvası zirvesinde çocuklara çok güzel şarkılar söyleyen , hoşsohbet yazar.
kızıl saçı, gülüşü ve sesi ile 24 ağustos 2008 ankara gazi çocuk yuvası zirvesine katılmış yazar.
güzel **.
hoşsohbet, tatlı şirin mi şirin sözlük yazarı. ayrıca o biir acemi *. ama bizi sağ salim ulaştırdı o ayrı konu.
eryaman tarifi sayesinde kaybolmadıgım, ip çevirme konusunda en az benim kadar iyi olan yazar.
acemiyim dediği arabayı gayet iyi kullanmış yazar. gitarıyla gelmiş ve gelirken güzel sesini de getirmişti çocuklara. hayal gözlüm'ü bilmese de bir çok güzel şarkı çaldı. eline diline ve emeğine sağlık. bir sonraki zirvede bizler için çalması beklenen kişi.
yarışlara katılmak isterse copilotu hazırdır.
beni al şarkısını gerçekten güzel söylemiş&çalmış *, zirveye neşe katmış, iyi ki tanışılmış yazar. *
iyi bir solist, teklifler için sıraya lütfen *
fakat (bkz: hele bi gel/@stalker)
eline gitar yakışan yazar. geleceğini istediği gibi şekillendirebilceği yürekten inandığım, bahsederken gözlerinin parlamasının inandırdığı yazar.*
zirvede şahsına münhasır insanlardan biri olarak karşımıza çıktı. ilk gördüğümde dışarıdan çocuklara fındık fıstık atmaya geldiğini sandım. (bkz: hava 1500)

neyse ki soğuk görünen o tavırları hiçte o kadar soğuk değilmiş * gitarla 2-3 şarkı söyledi güzel oldu ama sen bas gaza , hayal gözlüm söyleyemedikten sonraaaa boşuna çalıyorsun bu gitarı.

Sesime korkunç diyen arkadaştır ayrıca kendisi (ben olmasam millet put gibi oturacaktı nabeeeer !) halbu ki sesimin %5'lik bir kısmını kullandım, kendimi yormadım... Hazırlıksız bir şekilde söyledim, ton kaçırmış olabilirim ama ne var bunda mustafa sandal konserde birinci şarkısından sonra (playback değilse) 200 kere detone oluyor !

o da alkışlarla yaşıyor * zirvelerin zirvesinden bir insan manzarasıydı... yeter bu kadar * * :)
13 eylül ankara iftar zirvesine katılamayan yazar * * * *
2008 ramazan bayramında benzer duyguları paylaştığımız yazar.

gel kardeş sen benim başımı okşa. ben sana hayat, çiçek, böcek diyeyim.
eskişehir artık bir zirve yapalım zirvesine katılarak yüzümüzü güldürmüş yazar, ayrıca kafa dengi bir insan ve her kelimesi ile güldürmüştür bizleri *.
cok pis kiskandigim yazar.

kızıldan dönüyorum haberin ola.*
yazar olmadan önce de beni en bi duygusallaştıran yazardı,ne güzel diziyor kelimeleri,sinaptik bağlarına sağlık.