1. 1.
  norveç'in hessdalen şehrinde belirli aralıklarla gerçekleşen ve kaynağı bir türlü açıklanamayan ışıklardır. değişik görüşler var, ufodur diyenler var, veya bizim gibi bunun agartalı veya lemuryalılar olabileceğini düşünenler var, ya da amerikalıların veya rusların bir oyunu ya da projesi olabileceğini düşünenler var. fakat tüm söylentilere rağmen yıllardır ve düzenli olarak gerçekleşen bu olay, bunun doğal bir olay olma ihtimalini güçlendiriyor. tüm çabalara rağmen 2017 teknolojisiyle henüz daha açıklanabilmiş değil. her şey olabilir çok sakıncalı bir durum.

  hessdalen ışıkları
  4 ... gok kubbeye kadar yolu var
 2. 2.
  başlığı açan yazarın, hakkında me düşündüğünü merak ettiğim ışıklardır.

  yoksa... yine mi kandırılıyoruz.!?
  2 -1 ... darknessoldfriend
 3. 3.
  Nasanin bi boka yaramadığının kanıtıdır. Bi de bunlar milyon ışık yılı hesabı sallayıp milleti oyalarlar.
  3 ... kangurubu
 4. 4.
  bu videoyu hazırlayanlar videonun sonunda bunun bir "portal" olabileceğini söylemiş. ben yorum yapmıyorum, dediğim gibi çok sakıncalı bir durum.

  https://video.uludagsozluk.com/v/hessdalen-ışıkları-174803/

  1 ... gok kubbeye kadar yolu var
 5. 5.
  Besmeleye benzemektedir.
  1 ... kangurubu
 6. 6.
  besmele olabileceğini ben de düşündüm. şekil olarak uzaktan besmeleyi çağrıştırıyor, aynı düzende yazılmış ama harflerini tutturamadım. bi tek son kısmı benzetebildim.
  1 ... gok kubbeye kadar yolu var
 7. 7.
  Sözüm ona Milyarlarca ışık yılını hesap eden bilimin buna da bir yalan bulması muhtemel. Üzerine farklı teoriler kurulabilir. Norveç halkının efsanelerini de kulak ardı etmemek lazım.
  1 ... ktm li aynasiz