1. 1.
    insana ilaç gibi gelecek olan paradır.
    1 ... aydinoglu ventage
  2. 2.
    Eğer bu hesap paypal ise insanı kahreder. 100 dolarıma elveda.
    1 ... dolar 7 oldu amk
  3. 3.
    hiç başa gelmeyendir. bir önceki kış cepte unutulan çekirdek gibi mutluluk verir büyük ihtimal ile.
    7 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    Bu akşam en son 7 yıl önce kullandığım ama hâlâ açık olan banka hesabıma, tekrar aktive etmek için mobilden girdim. 763 tl varmış meğer. Sırıttım kabul ediyorum.
    12 -1 ... cupcake jemma
  5. 5.
    5 lira da olsa bir dahaki ayda ekrana baktiğînda, sabit bakiyeyi bozmanın keyfi; soda içip geğirmekten daha çoktur.
    3 -2 ... liliith
  6. 6.
    kul sıkılmayınca hızır imdada gelmezmiş, unutulan hesaplar da hızırımsı gibiler aynen.
    -1 ... monk of monkmountain
  7. 7.
    Dün fark ettiğim paradır.

Kartım uzun süredir kayıptı o hesabıma gelen paraları çekemiyordum, internet bankacılığı şifresi için kart istiyordu bakiyeye bile bakamıyodum. Geçen arabada buldum arka koltuğun arasına girmiş. Fatura ödemek için karta para yatıracaktım birde ne göreyim 907 TL bakiye var. Bedelli için 907 lira daha çıktı.
    ... beyaz baretli mehmet aga
  8. 8.
    eğer üniversite öğrencisiyseniz bu üç kelime yan yana sizin için hiçbir şey ifade etmez efendim.

tanım: kişisel banka hesabında hatırdan çıkmış birikimdir.
    1 ... hi im from trakya
  9. 9.
    Büyük ihtimalle çeşitli bankalarda 20 30 tl kadar param vardır. Ha bire banka değiştiren şirketler sağolsun bu güne kadar 30a yakın bankamatik kartı sahibi olmamı sağladılar.
    ... enkidu1986