bugün

yalan olduğu ortaya çıkan hadisedir. 2 gündür yaygara yapan islam dinine iftira atan güruh ahirette bakalım nasıl hesap verecek.

https://www.youtube.com/watch?v=l__YLj2IDjw
bu iddia yalan ise vakfın bizzat kendisi neden "münferit olaydır bizi bağlamaz" diye açıklama yaptı, niçin dava açıldı ve aile ve sosyal politikalar bakanlığı niçin bu davaya müdahil oldu...
Bu iş birbirinizi badelemeye benzemez işin içinde küçücük çocuk var.

Asıl siz nasıl ahirette hesap vereceksiniz onu düşünün.
bu olay gerçekse yapılan büyük orospu çocukluğudur.
fakat olay iftira ise o da büyük orospu çocukluğudur.

fakat olayın gidişatına falan baktığımızda kızın savcılığa gitmesi, ses kayıtlarının olduğunu söylemesi vs çok ilginç ama insan güvenemiyor.

https://www.ozgurkocaeli....rak-intikam-almak-istedim bu şekilde vakalar da var.
belge attım ya kartoca gerçi sen itikatsız babasıyla rakı içen birisin sana yeminde edilse inanmazsın.

tanım : malum zihniyetin attığı iftiradır evet..
Ulan belge attım diyor zaten o kızı ailesi peşkeş çekmiş aile ne anlatacak bize.

Kız ne dediyse doğru o dur.
yavrucum öyle bir konu mevzu yok demişler olan biri demeç verir insan içine çıkar mı. seni adam yerine koydum cevap verdin boş yaygara yapma.

tanım : islam düşmanı tiplerin kuru yaygara ve iftirasından ibaret mevzudur.
peki hiranur denen vakıf neden münferit olaylar bizi bağlamaz diyor ? her şeyiniz çelişkili.
Aslında islamda kızlar regl olduktan sonra sayılmaya başlan.?!? Dur lan o başka mevzuydu.

T; Bir çöl geleneği.
Ulan dine imana küfür ettirmek için başlık açıp sonrada uplamak nasıl bir hastalık.
Allah bin belanı versin senin.
Yalanmış yav he he

görsel
6 yıl fatih çarşambada yaşadım.bir sürü tarikat vardı .her tarikatın farklı renkte sarığı vardı.
sanki ilk defa oluyor amk. allah belanızı versin reziller !..
Olaydan bağımsız bu cemaat tarikat işleri ile Türkiye cumhuriyeti medeni vatandaşları artık birbirine bıçak çekmiş hasımdır ya cemaatler bitecek ya medeni Türkiye cumhuriyeti ve vatandaş kazanımları bitecek buna göre seçin tarafınızı.
"kocasıyla" konu üzerinde yaptığı konuşmayı kaydetmiş, kayıt Mahkeme kayıtlarına girmiş, delil olarak kabul edilmiş, frank hala "allah"ın dinini" pis yalanlarıyla savunmaya çalışıyor.

Konuşmanın 5 yerinde 6 yaşında "nikah" ve "ilişki" geçiyor, "kocası" inkar etmiyor, tasdik ediyor ama frank mağdurenin ailesinin yalanlarını satmakla meşgul.

https://www.sozcu.com.tr/...ini-yaziya-doktu-7521764/

Yobaz demek çok yalancı, çok alçak sırtlan demektir...
Bu kadar net kanıtlar varken ortaya çıkaran gazeteciye saldırıyorlar.

Sanki bir adammış gibi komik çocuk , dede falan dediğiniz sitedeki sapıklar da çocuğun durumunu bir gram düşünmeden savunmaya geçiyor.

Lan Utanın diyeceğim de siz de ar namus da yok!
aşağılık ırz düşmanları tarafından sümen altı edilmeye çalışılan kızcağızdır. bu ırz düşmanları ters ilişkilerden fuhuşa, fuhuştan eşek s.kmeye kadar her türlü ahlaksızlıktan nasiplenen insan demeye dilimin varmadığı iğrenç yaşam formlarıdır.

ufacık bir çocuk cinsel istismara uğramış ve bunu belgelerle beyan etmiş. hadi diyelim ki kanıtlayayamış sadece iddiada kalmış. sen bir "insan" evladı isen böyle bir iddia varken en azından susup doğru mu değil mi onu beklersin ahlaksızlığı hiçbir şartta savunmazsın aklamaya çalışmazsın. tüm türkiye ayağa kalkmış herkes nefret kusuyor bir tek bu bizim aşağılık ırz düşmanları bu olayı aklamaya çalışıyor. twitterda atılan tweetleri falan gördim az önce midem bulandı sabah sabah bu nasıl bir ahlaksızlıktır. kıza hakaret edenler bile var düşün.. o tapındıkları partinin ilgili bakanlıkları bile "bu olayın peşini bırakmayacağız" diye açıklama yapıyor yani onlarda bir nevi doğruluğunu kabul ediyorlar ve küçücük bir çocuğun istismara uğradığını kabul ediyorlar ama bu şeref yoksunları hala muhtemelen zamanında kendilerini de badelemiş olan bu şeyhlerin şıhların pisliklerini örtmeye çalışıyor. üstelik bu ırz düşmanlıklarını "islamiyete saldırmak için bu yalan haberler yapılıyor" diyerek koskoca bir dini de bu iğrençliklerine kılıf olarak kullanıyorlar.

yazdıklarımız birilerinin zoruna gidebilir, birilerine ağır gelebilir önemli değil. bu dünyada hiçbir şey 6 yaşında bir çocuğu yetişkin olarak görüp ona hallenen ve bunları savunmaya çalışan aşağılık tiplerden daha ağır olamaz. aslında az bile yazıyoruz daha da beter şeyler yazmamız lazım ama karşımızda utanacak sıkılacak ben hata yapmışım özür dilerim diyebilecek kadar karakter sahibi tipler yok. o yüzden ne yazarsak yazalım fark etmiyor bu iğrenç yaşam formları onlarca yüzlerce binlerce defa pislikleri yüzlerine vurulduğu halde bulundukları yerden gitmiyorlar. yalanları iftiraları ortaya çıkıyor ama 1 saat sonra hiçbir şey olmamış gibi aynı karaktersizlik ile yollarına devam ediyorlar. savunmaya bak ; kızın ailesi olayı reddediyor demek ki gerçek değil. ulan bunca haltı yedikten sonra hangi insan çıkarda evet bunlar doğru der ???? bu ülkede hangi insan yediği haltları kabul ediyor veya etmiş ? herkes ilk başta inkar eder olay açığa çıkınca ise "şeytana uyduk" der ve bu olayları aklamaya çalışan rezil tiplerde "heee şeytana uymuş bak şeytan bu ağbi yapar yani" diye olayı tamamen örtbas etmeye kalkar. hiçbirinizin yatacak yeri yok oğlum süne zararlısından betersiniz.
Bu trollerin sesi yalanlayın lan bildirisi gelmeden çıkmıyor.
6 yaşındaki çocuktan bahsediyoruz omurgasızlar, ahlaksızlar. Erkek çocuklarına bile tecavüze bir kereden bir şey olmaz, küçüğün rızası var demediler mi?
insan olma onurunu taşıyan, şöyle bir başlık açmaya bile u ta nır!
Kız cuhapeli deyin de tam olsun.
geldi yine omo bozom kotsolomozo hokorot odoyorlor...

tarikat ve cemaatleri bağlamaz, atari salonlarını bağlar bu konular. çünkü hep atari salonlarında gerçekleşiyor bu sapıklıklar!
Yahu bu olay olmuş olsa bile cemaati değil kişileri bağlar. Normal bir durum mu bu iğrenç. Binde bir olur. Chp'li milletvekillerinin de böyle olaylara karışmislığı var bu chp'yi mi bağlar, hayır o milletvekilini bağlar.
görsel
Bu tarz fikirleri savunan bir insan muhtemelen küçükken badelenmiştir diye düşünüyorum.

Eğer gerçekten ilk entry ironi değil de bir insanın bu olayın arkasını savunmaya çalışması ise yazıklar olsun.

Ki kendisine Ahmet Hakan’ın bugün yazdığı köşe yazısını okumasını tavsiye ediyorum. Savcılığın elindeki ses kayıtlarının içeriğini öğrenmeye çalışmasını tavsiye ediyorum.
Başlık sahibi de bu olayın gerçek olduğunu biliyor. hatta eminim ki kendisi de 6 yaşında kızla evlenmek istiyor. ama tepki gösterenlere islam düşmanı diyerek hedef şaşırtıp algı çalışması algı operasyonu ile tepkileri en aza indirmeye çalışıyor
tarikatları bağlamazmış. lan siz hangi ateistin 6 yaşında çocukla evlendiğini gördünüz.
Mahkemenin delil olarak kabul ettiği 4.5 saatlik ses kaydı var ama frank'e göre "hesapta".

https://www.odatv4.com/gu...iligin-vardi-demek-261817
Ben artık müslüman değilim arkadaşlar.

Bugün artık tamamen karar verdim .