1. 36.
    Gerçekleri söyleyen bir kadındır. Linç team göreve başlamış. Hesaplaşıp adalet yerini bulacak Binali Başkan göreve başlayacak.
    1 ... ak gezen
  2. 35.
    hilal kaplan a benzeyen öğretmen.
    1 ... liilith
  3. 34.
    kadın fingirdemiyor ironik ve dalga geçer bir şekilde CHP zihniyetiyle alay ediyor...

Böyle bir durumla alay etmiyecek de neyle alay edecek?
    2 ... isminiunutanadam
  4. 33.
    Senaryoyu oynuyor parasını alıyor ablam kişisel değerlendirmeyin bence.
    2 ... puzzle puzzle
  5. 32.
    Arkadaşlar belki kıskanç kezo damgası yiyebilirim fakat bu kadının neresini beğendiniz allasen?

Fikirleri benimle aynı ya da karşıt zerre umrumda değil. O itici mimikler, o gerdan kırmalar falan nasıl da sonradan görme bir varoşa aittir öyle?

fakirler ölsün porsche'den selamlar kızının öğretmen versiyonu.

Edit: güzel bulduğunu söyleyenler.. ciddi olamazsınız değil mi? Video programlarıyla filtreli çekilmiş ve full makyaja ben bulmakta zorlanırken üstelik? Ne diyeyim, zevk meselesi...

hesaplaşma zamanı diyen türbanlı öğretmen
    6 -3 ... deniz mevsimi
  6. 31.
    Kadında bir sıkıntı, bir değişiklik var ama anlamadım. Konuşma tarzı herhalde biraz acayip, samimiyetsiz ve duygusuz. O nasıl merhaba demek allahını seversen.

Yeni nesil türbanlı bunlar işte bir değişikler. Allah öğrencilerine sabır versin, arabada güzelmiş öğretmen maaşıyla aldın herhalde.

Hesaplaşmaya gelince konuyu uzatamadan şu yazdığımı bağırarak söyle; her şey çok güzel olacak.
    2 -2 ... eski yesil kulluk
  7. 30.
    CHP'li yapınca fikrini beyan edince sesiniz çıkmaz kadın ak partili diye demediğinizi bırakmamışsınız bu riyakarlığa son verin

Elbette demokratik yarış ve seçim bağlamında bir hesaplaşma olacak, gayet doğru ifade etmiş diyeceğini.

Bu beyanda terbiyesizce namusuzca bir durum yok ki fikrini beyan etmiş sadece.

O iğrençlikleriniz ve fantazileriniz için de sizin iklimin hatunları daha müsait oralarda arayın ne arıyorsanız.

hesaplaşma zamanı diyen türbanlı öğretmen
    1 -4 ... isminiunutanadam
  8. 29.
    bu islamcıları boğulurken görsem kafamı çevirmeden giderim artık o kadar tiksiniyorum. neyzen tevfik'in de dediği gibi bok bile daha temiz kalır bu iğrençlerin yanında.
    3 -1 ... blitzz
  9. 28.
    bence öğretmen, polis ve yargı mensupları herhangi bir siyasi görüş belirtememeli, konu ne olursa olsun iğrenç bir durum. birine geleceğimizi, diğerlerine bugünümüzü emanet ediyoruz. yok öyle ben şu taraftayım, sen bu taraftasın diye atıp tutmak. madem partizanlık yapacaksın başka bir meslek seç kendine.

kaldı ki şu öğretmen familyası içerisinde edebiyat ve tarih öğretmenleri kadar cahil kimseler de yoktur.

bu kadının sınıfında okuyan çocuklar, o çocukların velileri vs. ne düşünmüştür kim bilir. hiç utanmıyorlar da.
    4 ... tomoe the youkai
  10. 27.
    Öğrencilerine acıdığım öğretmendir.
    2 ... eski bir sozluk kadini