bugün

artık müşterilerini nasıl sikeceklerini şaşıran bankalardır. bankacılık dediğimiz şey zaten olmayan paradan para kazanma sanatı. büyük büyük koyduklarında sesimiz çıkmıyor zaten de ben bu mevzuya çok takıldım aga. bu ne lan bir hesap özeti vereceksin ondan bile para kesiyorsun. bankada yüklü param olsa da çeksem diyorum tepki olsun diye. işte böylesine de küçük bir dünyam var benim.
garanti bankasının 70 kuruş aldığı özettir.
(bkz: çantalı eşkiyalar)
Akbank'ın da aralarında bulunduğu banka grubu.

En azından Akbank hesap özeti istiyor musunuz diye sormaktadır. Diğer bankalarda da var mı bilmiyorum.
evet doğrudur efenim hatta yanılmıyorsam 1 tl olması lazım günde 30 kişi o atm ye gitse günde 30 çift atm olsa 60 tl ortalama en az her ilde 1 atm olsa günde 2430 tl eder çift atm olduğunu düşünürsek 4860 tl eder ayda 72900 çift atm olursa 145800 olur yılda 2187000 çift atm olursa 4374000 olur banka sahipleri için az olabilir ama durduk yerden bu kadar parada fena olmaz yani kısacası atm durduğu yerden para kazanıyor birde dilenci durduğu yerden ne kadar kazanıyor karın tokluğu dilenci keşke atm olarak dünyaya gelseydim dese artısını veririm.
hesap özetine para veren akıllılara, e-mail yoluyla aldıklarında para ödemeyeceklerini söylemeyen bankalardır.
güncel Önemli Başlıklar