bugün

Bunun da kıymetini bilmezsiniz ki siz. Evet size diyorum, kepaze erkekler. Erkeklere ölüm istiyorum ya şu an.

Kızlar siz de geri zekalı olmayın, bu daha gurur kırıcı. insan olun ya. Ağlıyorum şu an.
Oha siktirin gidin amk hesap gelir kutuya bırakır
ayak oyunlarına gerek yok silkerim öyle gururu.
çok ince kızdır, düşüncelidir, baş tacı edilmesi lazımdır ancak zamane hanzoları anlamazlar böyle ince işleri. doğru insanlara incelik yaparlar inşallah.
sevgilim bana masanın altından para verse gururum daha çok kırılır.
istemsiz güldüm lan.
halden anlayandırda ya bide vermezse...
asıl masa altından para alınca gururum şoka uğrar benim. komidinin üzerine koy bari. ben genelde hesap sende derim. ama sadece param olmadığı için değil çok ödediğimi fark edersem de derim bunu. hepimiz para için götümüzü yırtıyoruz neticede.
Hatun ile (flört ediyorduk, nişan düğün ikimiz de ilk başlarda pek düşünmüyor hayırlısı diyorduk) çıkmaya başladığımızda hesabı bazen o öder, bazen de ben öderdim.

Masa altından para vermek pek olmadı. Garson hesabı getirip önüme koyunca hesabı alıp kendisi öderdi.
Değer yargıları değişik olabilir ama kadın-erkek arasında adı ne olursa olsun bir ilişkide ayıp utanç vesilesi para sahibi olmak veya olmamak bir neden değildir.

Masa altından erkeğe para veren veya parasızlık durumunu ya da hesap ödemeyi kadının yapacak olması ve bu durumun erkeği rencide edeceğini düşünen kişiyi de eleştiremeyiz.
Ekşide biri yazmıştı.

Lütfen biraz özgünlük.
Direk kasada hesabı ödeyebilir gerek yok böyle şaklabanlıklara. Gerçi 5bin euro maaşım olduğu için beni ilgilendirmeyen durumdur.
kadındır, candır, anadır, insandır.
sen ben olayına girmiştir daha da inciticidir ha kadın ödemiştir ha erkek ne olacak gönüller bir olsun.