bugün

çakal kızdır. işine geldiği zaman kadın erkek eşittir hesaba gelince auu. evet.
Hesap ödeyecek kadar aptal olmayan kızdır. Helal olsundur.
Şunu bi Yatağa atsam diye ağzından salyası akan erkekleri süründürmeyi iyi bilmektedir. Aferim.
Belkide sadece altına sıçmak üzeredir.
mahçup etmek istemediği için gitmiştir.
Sen nereye ben oraya.
çakal ve ucuzdur artı muhtemelen kezbandır.
çakaldır. işine geldi mi kadın erkek eşit der. evet.
pintinin tekidir. evet.
tipik zamane insanıdır hepsinin mk.
Hesap odenip orda bırakılıp cikilmalidir, hesabı zaten biz odicez bari yarım ağız da olsa ben odeyim de bari de para yemek için gelmediğini düşünelim.
hesaptaki kazığı size saplayacağını gerçekleştirdiği eylemlerle gösterir.

bekleriz gülüm, eninde sonunda geleceksin oradan.
Hesap ödememek için türlü rezilliğe giren tiptir. Evet.
Yanındaki bir erkekse gitmesine gerek yoktur . Tabi erkekte adamsa .
Ayıp eden, yanlış yapan kızdır. Hesap ortak ödenmelidir.

insan acından ölür yine de bir kab yemeğin lafını yapan kekolara minnet etmez. Ya yemeğe çıkma, çıkacaksan da hesaba ortak ol.

Hemen kadına da yüklenmemek lazım. Hesap geldiği için tuvalete gittiği ne malum? Belki kadın tuvalletteyken hesabı ödeyen bir erkek vardır.
Vallahi genelde 'ben bir makyajima bakayim, sonra kalkalim' diyorlar ama ben tabi kalkmis oluyorum.

Guzel taktik...
Adamlıkta bugün...
Bunu erkek olarak yapmışlığım var eheh. Sonra o kızla olmadı niye ben de anlamadım.
Sorsan kadın erkek eşit der. Utanmaz ya bunlar. Evet.
Çakalığın kitabını yazmıştır. Evet.
Arkadaşlarıyla yemek yedikten sonra Tuvalete gidiyorum diye masadan kalkıp, çaktırmadan masanın bütün hesabını tek başına ödeyen erkeğin 180 derece zıttıdır.
Bir tamam iki tamam ama üçüncüde ödemeyin bekleyin çok rahatsız olunuyorsa. Geldiğinde beraber ödersiniz ya da kadına dersiniz öder misin diye.
Kişiliği belli etmiştir. Maalesef çoğunluk böyle. Evet.
tuvaleti gelmiş kızdır. garsonu yanınıza çağırıp ''hesabı kıza kitliyoruz paşa'' deyip de mekanı terk ederseniz, hesap vakti geldiğinde bir daha tuvalete gidemeyecektir.
garsonu yolda yakalayıp hesabı kendisi ödemek... şaka şaka keşke öyle olsa.