bugün

Bir erkekle dışarı çıktığında erkeğin hesabı yalnız ödemesinden rahatsız olan kızdır. Teklif etse de erkeğin kendini kötü hissetme ihtimali olduğu için ısrar edemez ama bu durumdan hoşnut değildir, ne öyle asalak gibi. * *
hesabı erkeğin ödeyeceğini bile bile yine de teklif ederek kibarlık göstermeye çalışan kızdır. söz konusu durumun akabinde eğer sıradaki aktivitede ki hesabı ben ödeyeceğim derse alın sevin onu. yok ödemezse yine aynısını yaparsa hor görmeyin belki parası yoktur daha sonra ki buluşmalarda da aynısı ise kaçın.
Dusunceli ve iyi niyetle soyler. Erkeklerin kendilerini bu tur seylere sirf erkek olduklari icin mecbur hissetmemelerini dusunen bi kizdir.
tangasına bir milyon dolar sokularak ders verilmesi gereken kadın oo yeahh ooo beybi ben varken yanında hesabı sen ödeyemezsin.
candır, olsa da yesek. öhöm, yemeği yani.
içinden geliyorsa ödesin. büyütecek bir şey yok bunda. itiraz etmeniz durumunda triplere girenleri de vardır. benim de param var ben ödeyeceğim sen beni ne sandın gibi. bazısına da alınmasın diye ödemesine imkan, fırsat verirsiniz bu kez de arkanızdan ne öküz adam bu be diye söver.

en iyisi erkek erkeğe yemeğe çıkmak ha erdal ödemiş ha ben sonuçta ikimizinde cebindeki para bitmeden eve gitmek yok. *

erkek adam erkek adamla yemeğe çıkar.
hesabı yalnızca erkekler ödeyecek diye bir kural mı var mına koyim? elbetteki o da ödeyecek, sende ödeyeceksin. bu konunun suyunu cıkartıp corbaya cevirmenin ne anlamı var lan ibibik? yok kız öderse şöyle, erkek öderse böyle. sanki o sıçmıyo amk, sanki o padişah torunu.
dün itibari ile yaptığım şey ki genel olarak ta yapmaktayım.
yahu onun parası var tamam benim de var ben de kazanıyorum. üstelik beraber çıkmışsınız elinizi tabi ki cebinize atacaksınız.
bırakın ödesin.
önü açılmalıdır bu kız vatandaşlarımızın.
güncel Önemli Başlıklar