bugün

ben sana bu akşam bi geçireyim de ne istersen olurum denilesi kız.
ben mi ödiyim? sen orospu musun diyilesi kızdır.
kızın erkekle sadece para için çıktığını gösteren hadisedir. böyle kızlar sıfatsız, hayatta hiçbir şey başaramayacak kızlardır. lakin bir kızın, erkek arkadaşına normalde, "aşkım,sevgilim ya da her neysen işte, ben ödeyeyim bu sefer hesabı" gibisinden bir cümle kurması erkeğin de onu " aa olur mu aşkım öyle şey, ben öderim!" diye cevaplayarak gururlanması gerekir. he diyelim bu gibi bir durum var ortada erkek; " tamam aşkım, ben paramı evde unutmuşum bu seferlik sen öde." der. mutlu mesut yaşar, giderler. dediğim gibi eğer bir kız böyle bir durumda pürüz çıkartıyor ve laf sokuyorsa, o kıza aynı mekanda siktir çekilmesi gereklidir.

(bkz: siktir çekmek)
(bkz: jigolo)
(bkz: yok cuguli)
alman usulu olsun o zaman kahpe denilesi durum.
"e ben öderken sende fahişe miydin?" demek gerekir.
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)***
yerindedir. erkeğe silkelen, kendine gel, adam ol mesajıdır. tabi anlayana.
kafaya takılmamalıdır. "jigolo" dememiş, "cigolo" demiş. konuşmayı öğrendiğinde, hesap konusundaki yardımlaşmayı da idrak eder.
*hayır ciguliyim. ekiekieki

şeklinde pişkinliklerle olaydan sıyrılmak mümkündür. hesabı kızın ödemesini isteyen erkek için pişkinlik yapmak zor gelmeyecektir.*
değilim ama bankamatik hiç değilim diye feryad edilesi durumdur .
erkek ile sadece para için birlik de olduğunu belli etmiş kızdır. anlamı şudur. ben seninle asla birlikte olmam sende ki bu para olmasa.
"ben bi çöğdürüp geleyim" demesinden daha iyi bir durumdur.
Ciguli misin denmesinden daha ters durumdur .
güncel Önemli Başlıklar