bugün

pabucumun erkeğidir. erkek dediğin hesap ödetmez!
ilişkinin başlarında bunu yapıyorsa, yerin dibine sokularak rezil edilmesi gereken erkektir. belki bir daha yapmaz. bi umut.
Anlayışlı kız arkadaşı olan erkektir.

(bkz: ben)
kendi ödese suçtur ödemese suçtur. yıl olmuş ikibinoniki hâlâ bunlarla uğraşan erkeklerde var. ne gerek var yani ödesin kızımız belki koçyiğit delikanlı arkadaşımızın parası yok önceden anlasmislardir yada kızın sözü vardır o gün hesaplar ondandir. ön yargılı davranmamak lazimdir.
o günlük parası olmayan erkektir.
adam gibi adam.
Evleneceklerdir.
normal bir olaydır. alman usulü yapmak yada sürekli erkeğe ödetmekten daha iyidir. sürekli kız ödüyorsa orda bir sıkıntı vardır.
Utanilacak bir sey yapmayan erkek.

Tabi ki ara sira da olsa bir seylerin ucundan da kiz tutmali.

Ki kimse kimsenin orospusu gibi hissetmesin.

Guzel olan budur.
kiz arkadasi ile yedigi yemeklerin hepsinin hesabini odeyen erkek acinilasi erkektir. lan annenle yemek yemege kalksan annen oglumun parasina yazik diye ac degilim oglum der... ve hesabin tamamini erkek arkadasina odeten kiz sümüktür....
hiç hoş olmayan erkek tipidir. allah muhafaza.
Yenı nesıl erkektır ya da yenılıkcı erkektır.
Ödetmeyin! Yok moderniz, yok paylaşım, yok bok, yok püsur... Karıların cebinde genelde akrep vardır ve ne olursa olsun herhangibir vesile ile hesabın bırak tamamını ödemeyi, birazını bile verse içine dert olur. Bu dert, yakın gelecekte size çemkirme, vermeme, kapris olarak geri dönecektir. Paran yoksa çıkma kardeşim! Ama bir kadının ağzına sakız olma.

Haaa o karı siksen elini cebine atmaz, ki atmamalıdır da, ama sonra gidip dangalak bir ayakkabıya anasının götü kadar para verir.

Senin paran benim param, benim param benim param! Tipik kadın mottosu...
türk erkeği değildir muhtemelen.
sürekli hesabı kıza ödetip bir de sigara aldıran erkekten hallicedir.
kız arkadaşını durmadan hesaba çeken erkekle kardeştir bunlar. o hakkı ona veren kız arkadaşın da aynı sürekli hesap ödeyen kız arkadaş gibi bir an durup düşünmesi gereklidir.
Sıra sıra hesap ödedikleri düşünülebilir. Cumartesi hesabı erkek öder iken pazar günü kız öder.
Aşırı rahattır.Burada sorgulanması gereken kızdır,niye diye sorulmalıdır.
o gün erkeğin doğum günüdür belki efendim.

hesabı ödediğin için teşekkür ederim eski sevgili ama ben senin yine de amına koyayım.
Kızın da kendini yükmüş gibi hissetmemesini sağlayan gayet normal bir davranıştır.
tarafimdan yapilamamis seydir. aksine 1 haftada bana 370 lira gomup sonradan "sadece arkadasiz" diyen bayanda vardir.
Kızla buluşmaya değil yemek yemeye gitmiştir .
boş beyni boşa taşımaktır.
sağlam yere sırtını dayamıştır. evet.
kızı yanında bosuna taşımaktadır.