1. 161.
  Kadın ödemeli.evet.
  ... 1974197819741978
 2. 162.
  sikerken öyle demiyon ama kendinden geçiyon hepsinin bir bedeli olmalı.
  1 ... dort
 3. 163.
  Muhafazakarlara gore erkek
  kemalistlere gore kadin erkek karisik.

  Niye boyle bir algi var.
  -2 ... rebel12
 4. 164.
  iki tarafın ebesi ödemeli.
  ... thelma
 5. 165.
  alman usulü hariç hiçbir şey eşitlik değildir. tabi kızın herhangi bir geliri yoksa ya da gücü mekana yetmezse mecburen erkek öder. zaten bir erkeğin herhangi bir geliri yoksa ya da gücü mekana yetmezse kadınlar o adamın yüzüne bile sıçmaz.
  1 ... uuser x
 6. 166.
  Ciddi bir konu. Açalım biraz.
  Koşullu ödeme var burada.
  iki bireyimiz olsun. X kadın, Y erkek.

  X ve Y flörtleşir, çıkıyordur ne b*ksa. Birbirlerine ilgi duyuyorlar.

  Burada kimin kullanıldığına bağlı. Misal;
  Y kardeşimiz normalde miksen muhatap bile olamayacağı bir hanımefendi ile beraber ise hesabı ödemelidir.
  Dopamin üzerinden gidelim. Y erkeği X kadını ile beraber olduğu için bir mutluluk tadar. Fakat gel gör ki X kadınının tattığı bir b*k yoktur. Bu durumda hesabı erkek ödemelidir.

  Ama diğer taraftan mesela Y erkeği ben isem;
  X kadını çok şanslıdır. Zaten onunla şuan beraber yemek yiyor olmam bir lütuftur. Bu şartlarda hesabı tabii ki o ödemelidir. :smile:

  Şaka, b*k, püsür vb. leri bir yana; ne ırkçılık, cinsiyetçilik yapıyorsunuz kardeşim !? Hepimiz birer bireyiz. Taraflardan biri ısmarlamak isterse ısmarlar. Gerisi aptallık, köleliktir.
  Benim atıyorum 5k maaşım varken karşı taraf 10 k alıyorsa o ödeyecek diye bir şey yok. Yiyorsan, içiyorsan parasını vereceksin. Gücün yetmiyorsa daha çok çalışacaksın. Çalışmam falan diyorsan da yemeyeceksin.

  Geçmişler eve; iki elleriyle bir şeyi doğrultamıyorlar, sonra "bana ne ısmarlayacaksın?". oldu canım başka ? Sen önce kendine bir hayat bağış et. insan olmak denilen kavramdan nasiplen. Bırak ülkeni etrafını, kendine faydalı bir birey ol. Yarın öbür gün bana bir şey olduğunda "ayaklarının üstünde duruyor mudur?" dedirtme. Benimle param vs. için değil "beni sevdiği için beraber" dedirt.

  şu coğrafyada pis bir algı var. "250 gr sahibiyim. Kendime her şeyi aldırırım." 250 gr altın satsak bize bir ömür boyu bakmaz. mücevher mi bu mk ?
  ... snowcjon
 7. 167.
  bir hesabı ödemek bu kadar zor olmamalıydı.
  1 ... felone
 8. 168.
  kimin parası varsa o ödesin ya tartıştığımız meseleye bak sene 2021 bitmedi şu goygoy.
  ... umrumda degil
 9. 169.
  Sırf amı var diye ödemek zorunda değilsin fakat naif ve beyefendi bir insan olduğunu göstermek uğruna bunu yapabilirsin ve biraz da insan olabilirsin.
  ... sundaymann
 10. 170.
  kim buluşmak istediyse o öder aga bu kadar basit.
  ... vete