1. 151.
    lan her yer kapalı ne hesabı ödüyorsunuz siz?

tanım: yılların date açmazı sorusudur. bence alman usulü herkes kendi hesabını ödesindir. ama dateim ödemek isterse asla hayır dememdir.
    1 ... sisecini
  2. 152.
    Tuzak soru. Çıkmıyoruz ki dışarı. ihi.
    ... tagrz
  3. 153.
    Daha hesap ödeyen kadın görmedim. Ya tuvalete gider ya cüzdanı evde unutur. Evet.
    -1 ... oytunkaran
  4. 154.
    Alman usulü ödenmelidir.
    ... simgesimge2019
  5. 155.
    dışarı mı çıkıyoruz ki hesap ödeyelim misali.
    ... selvi boylum 06 85
  6. 156.
    eğer ilişki yeniyse herkes kendi yediğini ödesin, sonralarda ya ortaklaşa ödenir ya sırayla ödenir ya da kimin parası varsa o öder.
    ... goksugg
  7. 157.
    ben ne yediysem onu öderim, sırf amı var diye bir kadının yediğini içtiğini ödemem.
    1 -8 ... dogukan xd
  8. 158.
    kim zenginse o ödemeli. mesela adam avukat yani, niye ben ödeyeyim amk? benim param anca kozmetiğe yetiyor yani. ödesin.
    1 -4 ... katil oldum
  9. 159.
    Ciddi ciddi Bunu düşünme gereği duyduğunuz bir insanla yemeğe çıkmak hata. Masada sen öde ben ödeyim muhabbetlerine girmek hep itici gelmiştir bana. Ciddi ciddi mücadeleye, çekişmeye falan giriyor bazı insanlar. O an kimin durumu daha müsaitse öder veya birlikte ödenir ve çıkılır mekandan. Yemek davetini yapan kişinin ödemesi de gayet yerinde olacaktır.
    3 ... sodomlu
  10. 160.
    Görgü kurallarından bir haber bir nesil yetişiyor.

Davet eden öder. Kadın öder erkek öderi yok. kim davet etti ise o öder.

Misafire hesap ödetmek de ahlaksızlıktır. Fakat kadınlar, erkekler onları davet etsin diye ekstra çabaya içinde olduğu için böyle bir durum nakşedilir.

Kadınlardan duyarsınız. Hadi beni bir yere götür. Diye. Haha işte bu hesabı sen öde demek
    3 ... uzay muhtari