bugün

görsel
Şu an olmasını en çok istediğim durum.
Geldikleri gibi giderler.
en sevdigim bildirim. bir de ekstre borcunuz xxx bildirimi var. telefondan sogutur insani.
hiç gelmeyen bildirimdir. anasını satayım 2 bankadan ( iş ve ziraat ) mesaj geliyor onlarda sürekli "kmh hesabınızın faiz oranı şu kadar arttırılmıştır" mesajları veya "altınlarınızı bize getirin" mesajları. hiç demiyorlar "sevgili gibson onca senedir bizimle çalışıyorsun al şu 1000 tl yi ananın ak sütü gibi harca helaldir" diye.
Iş bank ın uygulaması. Hesabınıza para geldi diyor.
Bende, "hmm teşekkür ederim" diyorum.

Yirim.
Garanti de aynı şekilde, beni heyecanlandıran tek mesaj bu.
10 kat daha güzeli için;

(bkz: ödemeniz işlemde)

o işleme giren ödemenin(5 haneliydi) 100 kat fazlasını kazandığım oldu ama o an yaşadığım mutluluğa hiç bi zaman erişmedi. ihtiyaç halinde gelen para her zaman en değerlisi oluyor, diğerinin kıymetini pek bilmiyorsun. işte bu yüzden her daim ihtiyaç halinde bırakılır, karın tokluğuna çalışır hale getirilir, köleliğe bile bile katlanırız.
bankaların mobil uygulamalarında hesabınıza paara girişi olduğunda gelen uyarı.

bir umut bana da gelmiştir belki diyerek baktım. gelen giden yok.
görsel

edit: bana para gönder diye mesaj atan arkadaşlar. bu küçük bir mümin şakasıydı. lütfen ciddiye almayın. hesabım hep ekside benim.
garanti uygulamasındaki şıkıııırrrrrrrt sesiyle insanı mutluluğun doruklarına çıkaran sesin habercisi. sırf sevgilisini mutlu etmek için kuruş kuruş ücretsiz eft gönderen salak bir arkadaşım vardı.
fakirlerin dört gözle beklediği bildirimdir. yazık..
Miktarına bakılmaksızın mutluluk veren ses.
olabilecek en iyi iki bildirimden birisi lakin ikisine de muhtac kaldık.
iş cep uygulamasıdır. bunu 5 duyuyorsak 15 defa da "hesabınızdan para çıktı" bildirimi geliyor. zalımsın lan kapitalizm zalım..
kesin yanlışlıkla olmuştur. sonra faiziyle geri alırlar. mesajı hiç görmemiş gibi yapmak lazım.
tek söylenecek söz şudur: hoş geldi sefalar getirdi.
şuan en çok duymak istediğim şey son 8 tl kalmış ne halt yicem bakalım :D.
Bunun bir de hesabınızdan para gitti olayı da var. Gelen gideni aratmıyor.
en sevdigim mesajdi bir aralar ama simdi param yatinca babama mesaj gidiyor. herseye kayyum atandi bi rahatliikla para ezemioz.
Gelen en iyi bildirim amk.
(bkz: garanti)
sevdiğim kızdan mesaj mı yoksa bu bildiri mi diye bi düşüneyim.. ıı karar veremedim.
internet bankacılığı aplikasyonu ne kadar Fakir biri olduğumun farkında olmalı ki “ hesabınıza para girişi oldu hayırdır” diye geri bildirimde bulunuyor.
Kendisi motivasyon kaynağımdır. Görür görmez gider okkalı bir türk kahvesi yapar içerim.:) Hesaplarımız altın tutsun inşallah:)
görsel
güncel Önemli Başlıklar