bugün

En çok kadın ödemeli erkeğe senin paranda gözüm Yok hissi vermeli.
alman usulü candır.
değişir dediğim durum.
bazen kadın, bazen erkek öder.
hiçte sorun olmaz.
bence erkek.
Ikisi de değil, ortamda top varsa, hesap ona kilitlenmelidir.
Değişecek durumdur.

Beni bi kadın bir yere davet ettiyse o ödemeli.

Ben davet ettiysem ben ödemeliyim.

Olmadı herkes kendi hesabını ödesin amk*
Birinden gecinme hissi yaratmayacak kadar karsilikli odenmeli . Iyi hos "erkek " varken kadinin eli cuzdana gitmez alt yapisi kullanilsada gunah da hep mi bi cinse kitlenir . Bari tatliyi cayi kahveyi cekin boyle dusunuyosaniz . Ama en kiyagi ortaklasa oyle olunca maasin omru uzuyor .
En sevmediğim şeydir benim olduğum yerde bir kadının ödemesi sonradan aralarına katılsam bile bir kere dahi müsade itmedim.Para bol olduğundan değil yakışmadığından.
herkes yedirdiğini ödemeli bence.. en adaletlisi
Takilmadigim bir mevzu. Ilk bulusmamda bile odemisligim var. Karsi tarafi dumura ugratmak icin degil icimden geldigi icin.
alın size skeci.

http://www.youtube.com/watch?v=5TBsLKkF76M
ilişkinin başlarında erkek, sonraları nasıl denk gelirse (kim ısmarlamak isterse, kimde para varsa)
boyle mevzulara takilmamak en sagliklisi. parasi olan oder ya da alman usulu yapilir. kadinin erkek partnerine hesap odeme konusunda baski yapmasi iliskinin o an -benim icin- bitecegine isarettir.
kimse ödememeli, el ele tutuşup mekandan beraber tüymeli.
Hesabı erkek ödemeli, hesap ağır gelirse bulaşıkları kadın yıkar zaten.
Erkek ödemeli; fakat son zamanların trendi davet eden ödüyor. Delikanlılığa bok sürmeyin gidin adam gibi ödeyin. Evlendikten sonra ortak ödersiniz.
kadın erkek eşittir,herkes kendi yediğini ödemeli.
Kadını al yemeğe götür sonra öde lan diyip hesabı kitle. Olmadı yakışmaz.. (jigololar alınmasın onlara sözüm yok )
bir erkek bir kadını çok seviyorsa bu tür küçük hesaplar hiçbir zaman aklına bile gelmez.
bir kadın da bir erkeği çok seviyorsa ona zaman zaman destek olmayı düşünecektir.
alman hesabı yapıyoruz biz genelde. kimse de birbirine ne kırılıyor ne de gönül koyuyor oh mis gibi.
Erkek ödemeli kadın buna değiyorsa tabiiii.
insanların uzaya yolculuk yaptığı şu çağda tartıştığınız şeye bakın!
Alman hesabına herkes fit olmalıdır bence.
gelişine vurun ya. Neler konuştuğunuz ile ilgilenmeniz daha manidar.
Davet eden. Bir soru.