bugün

dadanmamla birlikte kuruttuğum oyun. efendi gibi oynarken, sürekli sağlayıcılar çökmektedir. yapılsa bari bir an önce.

(bkz: çöküyor efendim durduramıyoruz)
oyunun gözüme çarpan kötü yanları;
-concede sistemine bir kural getirilmesi gerekiyor. daha henüz ikinci kuleler yok edilmiş, base kuleleri sapasağlam dururken karşı takım concede diyebiliyor. dolayısıyla siz yeni ısınırken oyun bitebiliyor.
-son zamanlarda çok lag var. gerçi son gelen yamayla biraz olsun düzeldi ama gene de çok fazla.
-oyunun dengesi hakkında bir şey söyleyemeyeceğim, gözüme batan, "bu hero çok güçlü olmuş" dediğim bir şeye rastlamadım henüz.
-bunları saymazsak gerçekten verilecek paranın hakkını veren, eğlenceli, bağımlılık yapmayan bir oyundur. akşam canın sıkılınca 2 3 el atıp bırakılabilecek bir oyun.
çift çekirdekli netbukumda en düşük ayarlarda açtım. ilk kez oynuyorum,elemanın biri benim için "we got an idiot" dedi sildim oyunu.

tanım: bir s2 oyunu.
ruslara ve türklere karşı muazzam derecede kin tutar bunlar. türk ya da rus bayrağı görsün direkt ''we have a fucking russian, rmk pls'' derler ve ne hikmetse herkes kabul eder. ben böyle yaklaşık 20 oyun falan rmk verdim adamda rus bayragı var diye.

geçenlerde canımız sıkıldı, arkadaslarla girdik ama böyle hepimiz tam techizatız. clan tag'i, bayraklar falan filan hepsi aynı.

bir baktık karşıya 5 tane rus clanı gelmesin mi, aynı hepsi bizimkiler gibi (bayraklar, onlardan anlyıoruzx zaten)

''hi'' falan dedik konustuk creeplerin doğmasını beklerken, bir baktım 4 kişi mid towar'ina koşuyor (daha creepler doğmamış) altta da yaziyorlar bir yandan ''FOR RUSSiAN BROTHERS!!'' falan diye kule almaya çalışıyorlar ama kule bunlara 3-4 atiyor. biz hani 5 kişi nasil hayvan gibi güldüysek pause vermek zorunda kaldik.

adamlar da işi taşşağa vuruyor yani..
türklerle rusların aynı kefede tutulmasının nedeni kanımca sesli harfler onlarda ◙ tarzı gözüküyor.

yada türklerdeki sikko ingilizcede olasılıkların arasında.

ve ne zaman " stfu russian tard " dense " im turkish " diyorum.. göğsümü kabarta kabarta..

akabinde oyun bitene kadar adamlara türkiyeyi savunuyorum.

yapmıcam bir daha..

söz..
son zamanlarda türklerin oyuna katılımının artmasıyla daha da güzel olan oyun. türkçe küfür etmek ne kadar zevkli ulan dedirtiyor insana.
Melanous' nickimle aktif olarak oynadigim hesap ama o acc. Sadece clan maclarinda (HQT ve [E] clani mensubuyum) kullandigim icin arkadastan sirf legendey acc. Elimde olsun diye kadirizm34 nickli hesabimla oynuyorum tmm'leri. isteyen ekleyebilir.

Ayrica hic bir zaman dota ya da lol ile kiyaslayamayacagim oyun. Hepsini yillarca oynadim ama hon lol'den 15262616 kat daha zor ve prof. Gerektiren bir oyun. Gerek skill combolari ve teamplay etkeni gerekse grafik olarak kat ve kat daha basarilir. Ama dota'ya saygimdan dota ile kiyaslamayacagim.
6 yıllık dota oyuncusuyum kendime çok güveniyorum. 1 sene önce hon hesabı aldım ve bir senede gram gelişme gösteremedim oynayamıyorum bir sorun var arkadaş. dotada lane gidip erkenden kill alıp kasıyordum ben arkadaşlar pek fazla creep kill ihtiyacım olmuyordu acaba diyorum hon'da aynısı yemiyor mu? bilgisi arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.
dota 2'deki bazı hero'ların farklı adlarla yer aldığı oyun. bildiğim kadarıyla sistem olarak da pek bir farkı yok. bu yüzden hon oynamak için neden bulamıyorum. ama oynayanlara iyi oyunlar dilerim.
sanılanın aksine dota2 den yıllar evvel çıkmış bir nevi yeni nesil dota. gerek grafikleri, gerekse team play anlayışı olarak diğer rakiplerinden üstün durumdadır. oyuncu kalitesi genel anlamda iyidir. bir bilemedin iki oyunda noob görebilme şansınız vardır. genellikle avrupa ve amerika kıtasında oynanır.
karakterinden skillerine tamamen dota çakması oyundur. ancak daha kaliteli bir oyun olduğu için dotaya tercih edilmiştir vakti zamanında. dota 2 nin çıkışı sikip atmıştır, honuna koymuştur bu çakmanın.
nfinity games'in türkiye'ye getirdiği oyundur. en fazla 1 buçuk sene sonra oyunun boku çıkar.
görselliği, sürekli güncellenmesi, hile hurdaya yer vermemesi, akıcı ve hızlı oynanış tarzı artı alışmışlığın vermiş olduğu rahatlıkla şahsım adına benzerlerinden ayrılmış oyundur.
2 yıllık hastalığım.

son zamanlarda sevgiliden falan ayrılınca daha bi haşır neşir olunmaktadır.

(bkz: who is your daddy)

(bkz: genocide)
Don't feed them fucking idiot. Oyunda gördüğüm en klasik cümle.
büyük ihtimalle oyundaki tek Türk kızı olarak erkeklere proluk tasladığım oyun.
türkçe sürümü yayınlanmış oyundur. oynayın. oynattırın.

http://www.hon.com.tr.
Türkleri eu serverına almayıp benim gibi 4 yıllık oyuncusunu üzen enfes oyun. Türk serverı kurdular ama oynayacak adam bulamıyorsunuz bomboş çünkü bulduklatınız da ultra noob adamlar.
Tabi kısa sürede bu yasağı da hotspot shield kullanarak aşabiliyoruz. Lets get it on.
Dotadan daha hızlı ve fazla dinamiğe ve grafiğe sahip oyundur, dota 2 ye göre nasıl bilmiyorum tabi

Türkiye server'ının açılmasıyla birlike bu oyunu oynayan Yakın bir arkadaşımla beraber hergün rage geçirmemize sebep olan oyundur. Ortalama 30 dakikada biten veya gg (conceade) verilen bir oyun için 45 dk sırada beklenmesinden tut en fazla 80 online oyuncunun bulunması ve türk online oyuncularının o meşhur kötü ünü, zaten millet birbiriyle oynamak istemiyor en sonunda bazı adamlar daha pickteyken 'hepiniz orospu çocuğusunuz, hepinizin amına koyayım, şimdiden küfrümü edip rahatlayayım beyler' demeye başladılar o derece* facebook sayfasında da az giydirmediler sayfaya 'ne zaman kapanacaksınız, yapacağınız server'ın' diye tabi hontr forum üyeleri ve server şakşakçıları yok değildi ülkenin büyük sorunlarından amk.
Neyse ki tr server ı kapandı da rahat edecek millet.
oyunda Nfinity games in Tr serverında ShieldmaideN ve Aikanaro nicki ile moderatörlüğünü yaptığım oyundur.Şu an EU ya geri alınmıştır. Dota 2 , LoL , Heroes of Storm ve Smite oynamama rağmen zorluk,görüntü kalitesi,item&skill kombinasyonları ve combo yaptığınızda göz kamaştıran tfleriyle gözümde en iyi moba oyunudur *
pc bozuk olduğu için oynayamadığım oyun. pc tamirinden anlayan birisi varsa çok makbule geçer. ben de böylelikle oyuna dönmüş olurum.
son günlerde play station 4'e sarmamla beraber bi süredir uzak kaldığım, lakin tekrardan kendini oynatmayı bilmiş, saatlerimi, günlerimi harcadığım hızlı, zor, efsane moba oyunu.

hotspot shield ile server sorununa çare bulmuşken, türk serverının kapanmasıyla rahat rahat aktığımız platform.

oynayın oynattırın efendim.
şu günlerde eski heyecanını ve oyuncu sayısını kaybeden oyun.