bugün

geçenlerde başlayan bir dizinin jingle'ında genç bir kızımızın haykırdığı cümle..
günümüz gençliğinde,ara sıra da olsa, böyle bir zihniyete sahip olanlar azımsanmayacak bir yüzdededir.
(bkz: herkes ve hersey de sana bayiliyor zaten)
taze ergen söylemi.
tipik rock cafe demirbaş malzemelerinden, depresyon geçirmekte olan gothic kız söylemlerindendir. kimse beni anlamıyo kimse beni sevmiyo herkesten nefret ediyorumkiee. arkadan ağlama efekti gelir.

(bkz: böhüüü)
17 yaşında depresyona giren*teenager söylemi.
depresif insan narası. *
her yaş döneminde söylenebilecek bir cümle. dünyanın ve insanlığın haline bakılırsa...
dönem dönem hepimizim söylediği cümle.
bunu diyen bunu da der: "I'm so gothic, I hate everyone, I cut my wrists... " * *
bir insanın en son söylediği ve artık burasına kadar gelen haykırıştır. kime ne yapsa sonuçta hep o haksızdır. onun hiçbir şeye hakkı yoktur.
depresyon belirtisidir. abartılmış bir buhran anında söylenen sözlerdendir.
bu tarz bünyeye söylenecek tek şey oysa herşey seni seviyordu. devamında gelen cümleler destekleyici cümlelerdir.
depresyon halinin en belirgin özelligi.
şu an içinde bulunduğum durumdur. hepiniz maymunsunuz ulan, hepiniz! herkese haykırmak istiyorum gerçekleri, saçmalıkları, boşlukları. istemiyorum o dünyalarda gezmek, kabullenmemek istiyorum. kimse sevmesin, herkes nefret etsin benden, çünkü çoğunluğun sevdiklerinin hiç bir b.k olmadığını biliyorum. azınlığın sevdiği her zaman daha iyidir. o yüzden her b.ktan şeyden, insandan, işden nefret ediyorum.
(bkz: huysuz şirin)
nefret ediyorum sözlük. nefes almaktan bile nefret ediyorum. canım çok sıkılıyor. öyle böyle değil. insanların olup olmadık tavırları, aslında hiçbir şeyken kendilerini her şey olarak görmeleri, diğer insanların başkalarına karşı saygısızlıkları, başarısız yöneticiler, ilgisiz ve çıkarcı arkadaşlar ve sevgililer beni deli ediyor. artık omzumun yönünü değiştirmeden yürüyebilmek, otobüste oturacak yer kaygısı taşımamak, işe geç kalma korkusu duymamak, işimi kaybetme eşiğindeyken bile işi düşünmek, insanların olup olmadık her şeye alınmalarını engellemek ve insanlara güvenebilmek istiyorum. ve akla hayale gelmeyecek bir sürü şey istiyorum. en çok da sessizlik ve huzur istiyorum. sadece tek başıma kalabileceğim ve kimseye herhangi bir açıklama yapmayacağım huzurlu bir yer istiyorum.
ergenlikte olur a kuzum kişisi. sakin, sabır.
(bkz: leave emo kids alone)
her insan mutlaka söylemiştir bu cümleyi çünkü hayat bunu söylemek için mutlaka önüne bişeyler koyuyor.
zaman zaman her kişinin söylediği, hissettiği cümledir.

biraz uyu geçer..
"ergen dünyaya karşı" fenomeninin sloganıdır. sebebini sormak bile uyuyan devi uyandırma kertesinde tehlikelidir.
(bkz: içelim açılırsın)
(bkz: ergen emo)
emin ol herkes ve herşey de senden nefret ediyordur yiğen.
(bkz: olur öyle arada)
(bkz: kafana takma).
güncel Önemli Başlıklar