bugün

(bkz: iğrenmek var ben)

dumurdur.
(bkz: biz de buna çok üzülmek)
(bkz: dünyalılardan tiskiniyorum)
öncelikle hepinizden iğreniyorum...

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
Pislik herifler.
(img:#912715)
görsel
(bkz: çalışkan ahmet)
(bkz: çalışkan ahmet) repliğidir.
https://www.youtube.com/watch?v=agT5fluupyY
Ara ara gelir. Ve genellikle kadınlarda pmsle alakalıdır.

Normal zAmanda yüzünüze tükürükse umrunuzda olmayacak insanlar o dönemde gerçekten iğrenç ve katlanılmaz gelebilir.

Iddia ediyorum kadın katiller üzerinde bir araştırma yapılsa bu dönemde olanların fazla olduğu görülebilir.

Insan kendine katlanamıyor.

Ya da ben akrep burcu olarak bunu da uçlarda yaşıyorum.
Yoran eylem. Boşvermek gibi bir lüks varken hele.
Keyifli, fakat aynı zamanda sancılı, yalnız ve sorgulatıcı bir kabuğa çekilme sürecine yol açan his. Uzun süredir pek çok insanı hayatımdan çıkardım bu yüzden, hâlâ da çıkarıyorum. Kimilerini özledim. Sebebini bilmiyorum ama kendini aşırı sevmekten ya da beğenmekten ileri geldiğini düşünüyorum. Ruhunu doyuramadığını ve doyuramayacağını anladığın, fikirlerine saygı duymadığını gördüğün insana tahammül gösteremiyorsun çünkü. Ben diyorum ki mesela, nasıl böyle ucuz bir varlık benden kudretli olduğu düşüncesine kapılır, nasıl böyle bir gaflete düşer. Sinirlerime hakim olamıyorum. Çok sonraları ancak, ne yapıyorsun, sen kimsin ki, diyebilecek erdeme erişmiş oluyorum. Fakat sonra başa sarıyor. Belki de hepsi deliliktir.
toplu taşımalarda gelen duygu.
Böyle bir durum yaşıyorum uzun zamandır. Hümanistlik falan hikaye oldu. Din, dil, ırk, yönelim, cinsiyet hiç fark etmez herkesten soğudum.