1. ?.
    bu grupta ki gençlerin tipleri oldukça düzgün olup,'' abi bir milyonun var mı? ''diyerek yanına sokulur insanın.sebebini hala anlamamakla beraber ,neden bir milyon istedikleri de hala içimde merak konusudur.****
    8 ... white pages
  2. ?.
    bunlar izmir de mesela alsancak sahilde görülür. amaçları şarap için gereken parayı tamamlamaktır. ama genelde çıkarırlar bu parayı. hatta bazen 2 tane kız gelir para ister , ama onlar karnımız aç derler. ilginç. ha bide lisede iken bu taktikle çok karın doyuran arkdaşlarımız vardı...
    5 ... pink_floyd
  3. ?.
    tipi pek de düzgün olmayan bir tanesiyle yaşadığım diyalogdur:
    -bir milyon versene
    +yok bir milyon
    -bari iki milyon ver
    +yok dedim ya kardeşim, git başımdan
    -üç milyon ver o zaman
    +defol git yoksa polis çağırırım şimdi
    -!!?!*#x!!**
    3 ... strabismus
  4. ?.
    artık repliklerini "bir ytl var mı abi?" olarak güncellemesi uygun olan gençlerdir
    3 -1 ... strabismus
  5. ?.
    bu olayın adı sinyaldir.
    (bkz: sinyal çekmek)
    2 ... archer
  6. ?.
    yapışık insan modeli, bi verdin miydi bi daha kurtulamazsın..hep isterler
    1 -1 ... squicy
  7. ?.
    eskiden lisede 100 bin lira isterlerdi, ee hayat şartları zor malum, enflasyon oranında arttırmış gençler fiyatları..
    3 ... lazy pigeon
  8. ?.
    genellikle kadıköyde rastladığım, azınlıkla madur duruma düşen üniversiteli öğrencilerin sigara, alkol, ps2 ve minimum zararlı alışkanlıklarını karşılamak amacıyla baştan rica edip ardından yalvardıkları ve onun da ardından saydırdıkları vakaayı oluşturan kitle.

(bkz: rexx sineması)
    2 ... hoppipolla
  9. ?.
    + abi bir milyon versene
    - sen versene
    + hönk?!?!?
    - valla bende de yok n'apacağız??
    + ya abi geçen seferde demiştin vardır sende..
    - olum/kızım hiç vazgeçmeyecek misin? biz...........

uzayıp gider...
    1 ... hugo_emre
  10. ?.
    bunların bir de "abi anadolu'dan geldim, iş bulamadım 2 gündür açım, bi ekmek parası versene" diyenleri de vardır. bunlar daha yalanarak gelirler ve yapışkanlık özellikleri fazladır. önce rica ederler vermeyince ses tonları değişmeye başlar* tırsmadığını görünce geri adım atarlar. göztepe civarında fazlasıyla rastlanılmaktadır son zamanlarda.
    2 ... jjaks