bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 151.
    iki yüzlüleri bir kenara ayırırsak böyle biri olmak mümkündür aslında. ilk tanışma anında sıcakkanlı kalabiliyorsanız büyük bir artı. insanları tanıdıkça, sevmediğiniz insanlarla iletişimi azaltıyorsunuz ve gitgide o iletişim yok olma noktasına geliyor.

bu şekilde, hayatınızdaki herkesle iyi anlaşabilmeniz mümkün.
    1 ... null set
  2. 150.
    Bulunduğu kabın şeklini alan su gibi, bulunduğu ortama göre şekil değiştiren insandır. Bu insanların yalnızlık korkusu vardır. Garanticidir. ihtiyacı oldumu rehberinde yardımına koşacak insanlar olsun ister. Ortamda adı geçtiğinde " x mi ? Evet çok iyi biri ya o " densin ister. Bu hümanist kişilik onu yorabilir herkesle anlaşmak zordur sosyal beceri ister anlaşmaya çabalamak kişiyi yorar ve sabit bir fikri olması imkansızdır. Karşıt görüşlü iki ortam arasında en çok "aynen" kelimesini kullanan kişidir. 2 dk sonra tam zıttı bir görüş olduğunda da aynen diyecektir. Herkes haklıdır herkesle iyi olalımcı insanı için çünkü. Bütün dünya buna inansa çalar kafasında. Kendi görüşlerini özgürce beyân edebildiğin de de onu sevecek insanların çevresinde olabileceğinin farkında değildir. Farkına varması dileği ile.
    2 ... yaninageldimcorabinideldim
  3. 149.
    böyle insanlar özgüvensiz ve ikiyüzlü olurlar, etrafındaki insanların suratına da onların ne mal olduklarını söyleyemezler. sevmem ben böyle tipleri.
    2 -2 ... halflaz
  4. 148.
    hayatımın ilk yıllarında bir süre boyunca pek az kimseyle anlaşır, pek çok kişiyle didişir, onların bu cüretkar aptallığı ile mücadele ederdim. zamanla insanların aptallığını ve tahammülsüzlüğünü görmezden gelir oldum. artık herkesle anlaşamasam bile kimseyle hır gür içinde olmuyorum.

velhasıl herkesle iyi anlaşan sandığınız birisi aslında tanımladığım şekilde davranıyor olabilir.
    3 ... semaatsiz
  5. 147.
    "benim lan bu" demek isterdim fakat tepki görebileceğim için demiyorum.
    ... eychdi
  6. 146.
    konuldukları kabın şeklini alırlar. hiç sevmem bunları. herkesin huyuna giderler "aman tadımız kaçmasın" diyerek. tamam kafa göz dal demiyorum ama insan "ben böyle düşünüyorum" diyebilmeli. herkes de sevmeyiversin seni ne olur yani.
    ... lanetkari
  7. 145.
    Beni ürkütür bu tür insanlar.Herkesle iyi anlaşmanız için karşınızdakine göre şekil almanız gerekir.Bu da kendinize ait bir düşüncenizin olmadığı ve kişiliğinizinde yönlendirilmeye açık olduğunu gösterir.Bu tür kişiler yakın arkadaşlarını bile satmaya meyilli gelir bana.Bu tür kişilerden uzak durmak en iyisi.
    1 ... casper520
  8. 144.
    ya ibnedir ya orospu. herkesi öyle bir güzel yalamış ya da herkese öyle güzel vermiştir ki başka açıklaması yok. bunların alayı böyledir. omurgasızlar. evet.
    ... ercument cozerr
  9. 143.
    Omurgasız olma ihtimali yüksek insandır. Sevgi kelebeği tipler en çok zarar göreceğiniz tipler oluyor. Asla güvenmem. Hayat en azından bunu öğretti. Lafını esirgemeyen, asık suratlı tipleri tercih ederim. En azından tepkisini, duruşunu biliyorsun.
    ... jetgillerden
  10. 142.
    Herkese boncuk dağıtan insandır.
    Samimiyeti sorgulanır.
    6 ... mecburi istikamet