1. 112.
  insanı var eden şey fikirleriyken, birbirleriyle iyi anlaşabilmelerini sağlayan şey ise fikirlerin uyuşmasıdır. Bu da demek oluyor ki, bahsi geçen insan tipi ya "herkes"e göre fikirlerini değiştirip bu iyi bağı sağlıyor, ya da kendisi gibi düşünmeyen kişilerle arasına mesafe koyuyor, ki bu da yapılan tanıma uymuyor. Dolayısıyla böyle birinin olması oldukça uçuk bir ihtimal.
  5 ... le seigneur des tenebres
 2. 111.
  iki yüzlüleri bir kenara ayırırsak böyle biri olmak mümkündür aslında. ilk tanışma anında sıcakkanlı kalabiliyorsanız büyük bir artı. insanları tanıdıkça, sevmediğiniz insanlarla iletişimi azaltıyorsunuz ve gitgide o iletişim yok olma noktasına geliyor.

  bu şekilde, hayatınızdaki herkesle iyi anlaşabilmeniz mümkün.
  1 ... null set
 3. 110.
  Bulunduğu kabın şeklini alan su gibi, bulunduğu ortama göre şekil değiştiren insandır. Bu insanların yalnızlık korkusu vardır. Garanticidir. ihtiyacı oldumu rehberinde yardımına koşacak insanlar olsun ister. Ortamda adı geçtiğinde " x mi ? Evet çok iyi biri ya o " densin ister. Bu hümanist kişilik onu yorabilir herkesle anlaşmak zordur sosyal beceri ister anlaşmaya çabalamak kişiyi yorar ve sabit bir fikri olması imkansızdır. Karşıt görüşlü iki ortam arasında en çok "aynen" kelimesini kullanan kişidir. 2 dk sonra tam zıttı bir görüş olduğunda da aynen diyecektir. Herkes haklıdır herkesle iyi olalımcı insanı için çünkü. Bütün dünya buna inansa çalar kafasında. Kendi görüşlerini özgürce beyân edebildiğin de de onu sevecek insanların çevresinde olabileceğinin farkında değildir. Farkına varması dileği ile.
  2 -1 ... yaninageldimcorabinideldim
 4. 109.
  hayatımın ilk yıllarında bir süre boyunca pek az kimseyle anlaşır, pek çok kişiyle didişir, onların bu cüretkar aptallığı ile mücadele ederdim. zamanla insanların aptallığını ve tahammülsüzlüğünü görmezden gelir oldum. artık herkesle anlaşamasam bile kimseyle hır gür içinde olmuyorum.

  velhasıl herkesle iyi anlaşan sandığınız birisi aslında tanımladığım şekilde davranıyor olabilir.
  3 ... semaatsiz
 5. 108.
  "benim lan bu" demek isterdim fakat tepki görebileceğim için demiyorum.
  ... eychdi
 6. 107.
  Beni ürkütür bu tür insanlar.Herkesle iyi anlaşmanız için karşınızdakine göre şekil almanız gerekir.Bu da kendinize ait bir düşüncenizin olmadığı ve kişiliğinizinde yönlendirilmeye açık olduğunu gösterir.Bu tür kişiler yakın arkadaşlarını bile satmaya meyilli gelir bana.Bu tür kişilerden uzak durmak en iyisi.
  1 ... casper520
 7. 106.
  ya ibnedir ya orospu. herkesi öyle bir güzel yalamış ya da herkese öyle güzel vermiştir ki başka açıklaması yok. bunların alayı böyledir. omurgasızlar. evet.
  ... ercument cozerr
 8. 105.
  Açık söylüyorum münafıktır.
  1 ... gaiptengelenadam
 9. 104.
  çoğu sinsi olarak tanımlamış ama bazı insanlarla kavga etmek, didişmek yerine mesafe koyuyor, duvar örüyor, diyaloğa girmiyor, anlaştığı insanlarla bir şeyler paylaşmayı seçiyor olabilir. bu da gayet sağlıklı bir davranış biçimi.
  13 -2 ... nadia nadia
 10. 103.
  ben değilimdir.
  3 ... wall 1549