1. 1.
    varolusunda bir yavşaklik olan insandir. kimse kusura bakmasin.
    3 -1 ... 1klausunhatunu1
  2. 2.
    kimseyle arası kötü olmayan herkese mavi boncuk dağıtan yalaka insandır. yüzüne söylenmese de etliye sütlüye karışmayan haliyle çıkıntılık yapan insandan çok daha fazla sevilir.
    3 ... kukla nin veledi zinasi
  3. 3.
    yüksek maneviyat durumlarını tenzih ederim (bkz: tasavvuf erleri) :
    "herkes tarafından seviliyorsanız, mükemmel bir yavşaksınızdır" mottosuyla açıklanabilecek insandır.
    3 ... 3temmuz2007makineyekayitolmam
  4. 4.
    karaktersiz insandır.
    5 ... mitralyoz
  5. 5.
    idealizmden uzak insandır. birileri ile kavgası olmayan insan boş insandır. bu hayatta iyi de vardır kötüde. herkesle iyi olan bir insan omurgasız insandır.
    2 -2 ... sleepless man
  6. 6.
    karaktersiz insandır. nabza göre şerbet verir. hayata karşı bir duruşu olmayan istikrarsız,kişiliksiz adamdır. uzak durulması gerekir.
    2 ... abaninaltindakisopa
  7. 7.
    kıskanılan insandır. bakın insandır diyorum. milyonlarca insan var bu dünyada yani sizden farklı milyonlarca insan. herkesle ortak bi nokta bulamayız tabiki ama insan olmak demek insanlara insan gibi davranmak demektir.

ben mesela hayatım boyunca kimseyle kötü olmak istemedim bu benim yavşak ya da karaktersiz olduğumu değil insancıl olduğumu gösterir.
    8 -3 ... pembeojelihatun
  8. 8.
    Ya kendini iyilik melegi sanan ya da ikili oynayan insandir.
    1 ... sarimsakli nutella
  9. 9.
    Etrafınızda ki herkesle iyi olamazsınız illa ki sıkıntı yaşayacağınız birisi çıkacaktır eğer herkesle iyiyseniz mükemmel bir oyuncusunuz demektir .
    2 ... alen 33
  10. 10.
    Çok fazla taviz vermesi gereken insandır.
    1 ... jon snow