bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    biz 2.5 aydır elizabet vesselam.
    1 -1 ... pislik yazar
  2. 2.
    ahhahahahahassiktir hahahah

ulan gördüğüm her 50 kişinin çok rahat (abartısız) 45'inden daha yakışıklıyım herkesin sevgilisi var bi benim yok lan.
    3 -2 ... gold tab gibson
  3. 3.
    herkesin yok. sevgili olmaktaki kistasi yakisiklilikta, guzellikte, parada arayanlar daha cok ararlar.

duzeltme: herkesin yok derken benim yok demek degil bu. genelden bahsediyorum. yok yere tartismayalim.
    2 ... 3 tam 1 robot
  4. 4.
    göze sokulan olay. onca insan nasıl tanışıyor, biribirlerinden etkileniyorlar, ilişkiye başlıyorlar ve devam ettirebiliyorlar aklım almıyor. helal olsun aq milyarlarca insan başarıyor ben....... neyse.
    6 -1 ... potansiyel isletme muhendisi
  5. 5.
    çünkü herkes çok kolay beğenebiliyo beklentileri düşük.
    1 -1 ... grovestreett
  6. 6.
    bazıları kalede kaleci var diye gol atmayacak mıyız der, bazıları da kaleciyi çalımlamadan atamaz mıyım der. bazıları için kadınlar oyuncaktır, bazıları için oyun bahçesi. iki erkek bir kadın için rekabet edebilir ama bir kadın, iki erkeği birden sevemez. birini seçer ve o gün ilk golü en günahsız olanınız atsın.
    ... yolumunustu
  7. 7.
    benim yok. bu tiple kim benle sevgili olsun.
    ... spartali cus
  8. 8.
    galapagos adalarina yerel canlilari gozlemlemeye giden charles darwin gibi gozlemleyip notlar almakla yetindigim durum.

davranis sekilleri ve iletisim sistemlerini arastiriyorum. selamlasmadan ciftlesmeye giden yolda neler dondugunu cozumlememe az kaldi.

butun yalnizlara adayacagim teorimi.
    2 -1 ... inis mona
  9. 9.
    Varsa var. Benim de bir tankım olsaydı keşke. Bir tank, bin sevgiliye eşittir.
    ... azmhyr
  10. 10.
    olmasada olur aslında.
    3 ... sertkin