bugün

baklava.
bamya.
pilav.
kurufasulye.
Bebek.
yılbaşı(saygımdan bir şey demiyorum ama sadece bune lan dünün aynısı yeni sezonu gibi ufak tefek bişey yok hiç mi işiniz yok nerede eğlence siz oradasınız o#### çocukları diye gidiyor 2015 den sonra kaydı biraz sanki 2016 bayağı kötüydü kesin.
2017 yi hatırlamıyorum.ama kanaatimce o ses türkiye izliyor olabilirler di 31/12/2017 de).
Midye.
Nasıl olur da herkes över?
Hamsi..
Hamsi, balığın yemeğidir. Rahat bırakılırsa bir sene sonra doğru düzgün fener, kalkan balığı falan yeriz.

Futbol..
En son izlediğim maç, dünya kupası üçüncülük maçımızdı.

Aklıma gelirse eklerim. Nedense bu durumlarda insan hep, en az 3 şey yazmalıymış gibi hissediyor.
i phone dur. Bu telefonu bedava olsa almam dediğimden. Ben androidçiyim arkadaş. Mis gibi arayüz ve amaled ekranın vermiş olduğu hazzı onda bulamıyorum.
Popüler kültüre muhalet ederek havalı olunduğu sanıldığından oluşturulan listeler.

Tamam ulan, en havalı sizsiniz!
Kuşkusuz ben nereden bileyim herkes neyi seviyor iq.
deniz.

entry burda.
Köpüklü bira, yazın soğuk duş almak, saçma sapan biblolar, midi boy etek elbise, kum plaj, güneşlenmek, kelebekler, çimlerde oturmak, buzlu kola.

Edit: “midi boy etek elbise” diyorum yahu. Boyum uzun çünkü kısa gelmiş gibi duruyor ara boylar. Mini ya da uzun olursa giyerim.
(bkz: Patlamış mısır)
Tatile gitmek. Uyuz oluyorum.
Yaz mevsimi gibi..
Yaşamak.
Sakal, esmer erkek, kestane, lunapark, kola, kış ayları, istanbul, acı ve sert kahveler, bitter çikolata vs vs.
Yürüyüş yapmak.

Biraz yürüsem ayaklarım şişiyor kendimi bildim bileli. Hatta bu yüzden deneyip aldığım ayakkabının sonradan büyük geldiğini bilirim.
Masterchef.

Şefim şefim olmuş mu diye dolanan elemanların neyini sevicem aq.
herkesin sevdiği bir şey bilmiyorum, ben hariç herkesin sevdiği bir şey de bilmiyorum. ama, çoğu insanın sevip, benim sevmediğim bir iki şey söyleyebilirim;

- tiktok
- türkçe rap
iskender, nefret ediyorum.
bizi utandıran, başkalarına ise havalı gelen şeylerdir.
5816 numaralı kanunu sevmiyorum.
yerli dizi ve filmler.
Esmer adamlar.

O esmer tenin üstüne bir de simsiyah sakal, benlik değil.
Ben kadın erkek eşitliğini savunan biriyim.
Ancak bugüne dek hiçbir erkek kendi ayakları üzerinde dururken aman Allah'ım kendi ayaklarım üzerinde duruyorum paylaşımları yapmazken kadınların sürekli ama sürekli kendi düzenim ve türevi paylaşımları bana itici geliyor.

Sanki aile evinde hiçbir şey görmemiş yahut kaçmak için fırsat beklermiş de kurtulmuş gibi bir görüntü veriyorlar.
Ve bana biraz eziklik gibi geliyor.
Yazarların garip bir şekilde sevmediği birtakım şeylerdir.

Araba sürmek veya sahibi olmak
Şerbetli tatlılar
internet kafe veya ps kafe
Düzenli sosyalleşme
Şehir hayatı.
Genel olarak yaşamın kendisi.
geyik muhabbeti, bağıra bağıra konuşma alışkanlığı, ilgi çekme çabası ve şamata sanırım. aksine rahatsız oluyor, yoruluyor, sinirleniyorum. çok boş geliyor.
güncel Önemli Başlıklar