bugün

Tabiki Yay burcudur.
Her şeyden önce sayı itibari ile dünyadaki en az burçtur. Az olan şey değerlidir. Sonrası şu liderler yöneticiler çoğu bu burçtan Bir yay burcu ile karşılaşırsanız kültür ve bilgi seviyesi sizi şok edebilir kaliteli entelektüel kisilerdir. ayrıca ekibinizde yay varsa liderlik özelliği ile sizin üzerinizde tam yetki kurabilir. Yalan söylerler ama kimse yalan söylediğini görmemiştir. En zeki burçlarda başı çekerler.

Diyeceğim o ki Yay burcu herkesin olmak istediği ama mutlu bir azınlığın sahip olduğu burçtur.
https://youtu.be/KAbQaTea0bU
ben kendiminkini kıskanıyorum genelde.
aslan ve kova burcudur.

aslan burcu tuttuğunu koparan bir burç olduğundan ötürü kararlı inatçı bir burçtur. umursamazlık bakımından da burçların en umursamazı aslandır evet. hiçbir şeyi kafaya takmıyormuş gibi gözükürler ama içten içe kendilerini yerler. zaten buradaki asıl olay tavırlarıdır.

kova burcu en marjinal burçtur. her zaman herkesten farklı olmayı sever ve özgürlüklerine çok düşkündürler. e bu durum doğal olarak kova burcu olmayanları kıskandırır. çok bilmişlerdir, her şeye bir cevapları vardır aynı zamanda bilgilerdir.

uzun lafın kısası burcu aslan yükseleni kova veyahutta burcu kova yükseleni aslan olan burçlar nirvanadalar şu an.
boğa diyeceğim güya ama ben kendimde kıskanılacak bir halt göremiyorum o yüzden boğa değil.*
yengeçtir, ah ah su gibiler hem erkekleri hem kadınları.

not: başak. hemde yengecin hançerini tam kalbine yemiş bir başak.
akrep burcunu kıskanan olmadığına göre, acaba burcumu mu değiştirsem diye sabah sabah internette "burç nasıl değiştirilir" konusuna dalınmasıdır.
Bence ikizler. Hiçbir şeyi kafamıza takmıyoruz. Gülüp geçiyoruz. Eğlenmesini de çok iyi biliyoruz. Hayat bize güzel bence.
Benim burcumdur o.
(bkz: koç burcu)
ikizler. Zeki, eğlenceli yani biraz deli biraz dahi. Kadını fazla özgür,erkeği fazla yakışıklı. Gençliği hatalarla dolu hızlı yaşamayı seven ama gençlik bitmeden özellikle erkekleri ev kuşuna dönüşen modern çağın filazofları. Kimse sevmez çünkü herkes kıskanır.

Başak burcuyum.
Aslanın egosunu, terazinin dengesizliğini, yayın abuk sabuk çocuksu hallerini, Koçun aşırı geniş tavırlarını, balığın sulu gözlülüğünü, yengecin anakuzusu hallerini, akrebin sinsiligini, kovanın aklı beş karış havada tavırlarını, Başakın bakire Meryem tiplerini kim niye kıskansın?
Bir insan burcu niye kıskanır ki. insanız işte yaşayıp gidiyoruz. Yani sen bir iki ay önce doğdun diye süpermen mi zannediyorsun kendini. Önemli olan karakterdir.
ikizler değildir. Kova burcu qıslar eqlesin. Evet
Oğlaktır amk tam bir alfa. itaat edin. Evet.
Bu kadar çok kiskananim varsa ikizler burcudur ama burçtan mı kaynaklı benden mi bilmiyorum.
Yengeç olmak istiyor herkes biliyorum ama bize özel gençler maalesef.
görsel
Şu yengeç diyenler hiç yengeç kazığı yememiş belli.
benim olduğum burçtur. her gün burcumu değiştiriyorum ama.
(img:#1705618)
(bkz: lidyanetya) burcudur. inkar eden gizliden aşıktır.net
koç burcudur. aksini iddia eden vurduruyordur.
aslandır.
Tavşan burcu. O Çok özel bir burcudur. Nadir bulunur..
ikizleri kıskanmayan da ne biliyim..ikizlerdir işte...
oğlak burcu bizi çekemiyorsunuz.