bugün

bi hafta sonra normale dönecek olaydır. söylenene göre bilme kaçıncı yıl şerefine yapılmış geçici bir uyulamaymış.
nerdeyse viceroy ile aynı fiyat olunca yapılandır.

zaten içiyormuşsun gibi davranıp, ucuzlattılar, şimdi ne kadar amele varsa camel içer havasında olacaksın.
Bugün büyüsü bozulmuş durum, parliament ve marlboronun da fiyatı düşmüş. Gudbay kemıl.

(bkz: fakir olmak)
Sigara içmeyenın bile başlamasına sebep olmuştur bu düşüş. (bkz: vay anasını sayın seyirciler)
ulke olarak deveye verdiğimiz degeri gosterir.
Kaçak sigara satan şahısları isyan ettirecek durumdur. Başkalarının isyanı anlamsızdır.
Mers virüsünden ölme ihtimalimizi arttıran durum.

Hani deve var ya camel de deveden de virüs eheh...şey tamam.
oldukça üzmüştür. tekrar pahalanınca bizim gibi gerçek içicilerini yeniden belli edecektir. ayağa düştü koca camel.*
Turk insanı tutumludur nerde ucuzluk var onu bulur alır, sigara almakta gayet musrıfliktir. Çelişkiler guzeldir, bu guzel bir çelişkidir.
hayır camel 8,5 tl iken de içiyodum şimdi bayıla bayıla içiyorum ama harbiden cebimden çıkarmaya utanır oldum, kızılay dağıtmış gibi lan herkeste camel.
PAhalı olunca havalı ucuz olunca sıradan, millet kendine zarar veren sigaradan bile hava atmaya çalışıyor. KApitalizm bu yüzden siz ölene kadar kanınızı emmeye devam edecek.
bunca zamandır paketi görünce o ne sigarası diyenler camel paketi taşımaya ve hatta light ile black arasında kıyaslama yapmaya başladı,

bunlar yüzünden sigara bulamaz hale geldik , parlement 7 tl oldu hadi koşun camel i rahat bırakın.
aslında pekde önemi olmayan bir olaydır.
12 senedir içtiğim sigaramı, fakirlerin talanı yüzünden bulamıyorum.
adamı deli edebilecek durumdur....

indirim camelcileri yüzünden bakkalda sigara bulamayanlar örgütleşsin... en az 2 yıl camel içmeyenler araştırılsın ve onlara satılmasın...

lan beyaz paketini içiyorum sabahtan beri genzim zikildi! soft kalmamış bakkalda! yemin ediyorum biriniz elime geçsin çok pis dövecem lan sizi! bakkala da tembihledim, indirimden sonra camel alanları bana ispiklicek. odunla dövecem sizi odunla!
bakkallarda 9 kişilik kuyruklar olmasına sebep olan durumdur.

geçenlerde her zaman alışveriş yaptığım bakkalda şöyle bir diyaloğa denk geldim.

çocuk: bi camel soft bi de 10 liralık akbil.
bakkal: ne içiyodun da camel içmeye döndün
çocuk: monte carlo.

e yuh dedim. ulan 3 gün sonra eski fiyatına dönecek, siz de sigara değiştirdiğinizle kalacaksınız. ayrıca 4 5 senedir camel içen biri olarak söylüyorum, tadını da fena bozdu, öyle böyle değil ama, çok bozdu. gidin başka bir şey için. memlekette sigara yok aq.
ani fiyat düşüklüğünden kaynaklanıyor. marlboro içmeseydim bende alırdım.
2.5 senedir kara deveden şaşmadım şaşmam. ondan öncede marlboro kara içerdim kaldırdı şerefsizler ağır sigara candır deve için. kara deve özellikle tavsiyem.
aşırı sinirimi bozan durum. keşke başka marka içseymişim diyorum; geçen hafta ''yeaa camel çok ağır yeaa... '' diye dönenler bu hafta büfede sigara bırakmadılar!
yarından itibaren herkesin marlboro içmesiyle eş değerdir.
güncel Önemli Başlıklar