bugün

parayla para kazanmak derdi. yarrağı köküyle yemişiz, haberimiz yok. cümleten geçmiş olsun.

bu bitcoin cart curt mevzularında herkes bir şeyler konuşuyor mesela. ben de sanıyorum insanlar 40-50 bin filan yatırım yapıyor, para kazanıyor. geçen sosyal medyada denk geldim, lavuk ne yazsa beğenirsiniz? "20 dolar attım bugün 25 oldu..." e ananın amı be. harbiden be.

aynen kanka gir bi el lol at kulaklığı takıp. sonra çıkar kulaklığı, bir sigara yak. içeriye annene bağır, su getirsin. sonra gir binance'a para kazan. sonra gir bir el pubg at. böyle tamamla ömrünü. bu dışarda millet boşa çalışıyor tabi ya, gerizekalı herkes. bir tek sen akıllısın.

youtube'u açıyorum herkes hisse yorumluyor. yemin ederim adamın konuşmasından gerizekalı olduğu anlaşılıyor zaten. bir de altına hocam hocam diye yorumlar falan... ya, bitmişiz bilader. bitirmişiz biz ya.
hayır bir de yaşını başını almış adamlar oluyor bunlar genelde. gençlere iş beğenmiyor, yattıkları yerden para kazanmak istiyor diyenler bir umut giriyorlar hiç alakasız, tam komedi. he alemin akıllısı bi sensin zaten amk. üç kuruş için sabahlamaya devam et belki milyoner uyanırsın.
Bu ne ayol 7’den 70’e herkesin elinde grafik coin takip ediyor. Ne meraklıymışsınız.