1. 1.
    Her santimi ezberlenmiş vücutları keşfettiğimizi düşünüp üzerinden saadet hayalleri kuruyoruz. Rahatsız edici olduğunu bir tek ben mi düşünüyorum?
    7 -1 ... dj battaniye
  2. 2.
    Tam olarak düşündüğüm bir şeydir. Herkes eski sevgilili bizim hakkımızı da kullanmışlar ya ama işte hep doğal selektör bunlar.
    1 ... meruem
  3. 3.
    Herkesin her şeyi hızla tükettiği bir çağda, ne olması beklenirdi ki? Rahatsız edici, evet ama kişiler geleceğini bilmediği için hayatlarına belki bu "o"dur umuduyla insanları alırlar. Olmaz, yürümez ve biter. Önemli olan, niyeti iyi olsun. Parası var diye sevgili olanlardan, kızları erkek muhabbetine meze yapanlardan tiksinmek lazım asıl.

Kimse külkedisi değil ki evde oturup prensi beklesin. Bu arada kül kedisi bile prensi görmek için evden sıvışarak baloya katılmış. Hey yavrum hey. Bu arada beyaz atlı prens de yok zaten.
    2 ... vasilissa
  4. 4.
    Bunu bir kac gun once bende dusundum. Nerden aklima geldi bilmiyorum ama. Eski sevgili simdi bir baskasinin esi veyahut sevgilisi. Ayni zamanda sizde eski sevgilinizin eski sevgilisi oldugunuzdan belkide simdi birilerinin sevgilisi yada esisiniz. Yada simdilik yalnizsiniz. Boyle bir döngü. Garip gorunsede son derece dogal cunku insaniz duygularimiz fikirlerimiz degisebiliyor. Tanisiyoruz seviyoruz sevmiyoruz bitiyor bir sekilde. Veyahut bitti gorunup sonsuza dek devam ediyor icimizde bir yerlerde. Bu kotu iste.
    2 ... retrosoul